logo Asics

Běhejte spolu, povzneste svět

Připojte se k ASICS World Ekiden 2021 a pomozte nám skrze pohyb zlepšit svět. Mezi 10.-22. listopadem se spolu se svými přáteli můžete zúčastnit štafetového běhu a společně tak zdolat ikonickou vzdálenost maratonské trati. Stačí se přihlásit a ASICS za každý tým věnuje finanční obnos na charitativní činnost organizace Mind.


Zaregistrujte svůj tým s názvem začínající na „SANA“, postujte svoje selfies z běhání s hashtagem #sanasport a #asicsworldekiden a hrajte o boty Asics v hodnotě 4 599 Kč pro každého člena týmu (pravidla soutěže).

Zaregistrovat se
Ekiden 2021

Nejprve se zdarma zaregistrujte

Vytvořte svůj nebo se připojte do existujícího týmu. Tým může mít až šest členů a každý z členů musí uběhnout mezi 5-10 km tak, aby společně uběhli maratonskou vzdálenost.

Registrovat hned

Stáhněte si apku ASICS Runkeeper™

Celý závod je o týmové práci. Stáhněte si aplikaci ASICS Runkeeper™, sledujte svoje parťáky a pozorujte jejich progres. Jakmile nastane čas na štafetový běh, díky aplikaci si změříte svůj úsek.

Stáhnout hned
Ekiden 2021
Ekiden 2021

Naplánujte svůj běh mezi 10.-22. listopadem

Během oficiálního závodního termínu zadejte svůj úsek v aplikaci ASICS Runkeeper™. Pak už se stačí jen soustředit a uběhnout virtuální trasu ke svému parťákovi co nejrychleji to dokážete.

Průběžné výsledky k dispozici od 11. listopadu na webu Asics.

Přejít na Asics

Je čas rozhýbat svou mysl

Použijte Mind Uplifter™ a prohlédněte si, jak účast v závodu Ekiden rozjasnila vaší duši a rozzářila vaši tvář. Přesvědčte se, že pohyb má na vaši mysl velice pozitivní vliv a pomozte celosvětovému výzkumu, který se zabývá vlivem pohybu na lidskou psychiku.

Spustit Mind Uplifter
Ekiden 2021
Ekiden 2021

Začněte trénovat podle plánu

Spojte se s běžci ze svého okolí a začněte běhat podle tréninkového plánu, kde si svůj cíl sami stanovíte. Trénujte společně na závod a změřte si, jaký má pohyb vliv na vaši psychiku. S nástrojem Mind Uplifter™ je to hračka.

Začít hned

Připravte se na závod jako jeden tým

Akce ASICS World Ekiden je hlavně o týmové spolupráci. Myšlenka závodu se odráží od tradiční japonské události. Blíže vám ve videu celou akci popíše David Lenneman, kapitán ASICS FrontRunner týmu.

Objevte perfektní boty na silniční běh

Vyhledávač běžeckých bot

Objevte kolekce ASICS, které jsou navržené podle individuálních běžeckých stylů. Vyzkoušejte náš vyhledávač běžeckých bot.

Vyzkoušet
Ekiden 2021