info@sanasport.cz Odpovíme do 24 hodin

Asics Evoride 2

Dámské běžecké boty

Vyberte svou velikost Jak vybrat?

Skladem na E-shopu
Dodání 1-3 pracovních dnů

V této velikosti máme už jen 2 kusy. Bude jeden Váš?

2 639 Kč 3 299 Kč ušetříte 660 Kč -20 %

Asics

1012A891 400

EVORIDE™ 2 je neutrální běžecký bota navržená pro běžce, hledající spolehlivého partnera zaměřeného na úsporu energie. Naším záměrem v druhé iteraci této série, bylo zachovat vlastnosti snadného pohybu z dopadu do odrazu při celkovém snížení hmotnosti boty a změkčením dopadového tlumení.Tato nová verze přichází s vylepšenou ergonomicky tvarovanou špičkou, a rozšiřuje tak výběr obuvi pro běžce s různými běžeckými styly a potřebami. Poskytne jim hladký přechod do všech fází běžeckého kroku, a pomůže k efektivnějšímu odrazu. Svrchní díl je navržen z pružného multi-directional materiálu, jenž se lehce přizpůsobí tvaru tvé nohy i jejímu přirozenému pohybu. V návaznosti na udržitelnější přístup, jsme i u této boty využili techniku barvení, jenž šetří naše životní prostředí.Tato neutrální běžecká bota byla navržena s myslí na METARIDE™ filozofii, jejímž cílem je snížit celkovou zátěž na nohu. Toho docílíme prostřednictvím ergonomicky tvarované podrážky a její větší tvrdostí pod prsty. Tyto vlastnosti mají vliv na omezení pohybu v kotníku, při kterém běžci vydávají nejvíc energie, a tudíž ti pomohou k uběhnutí ještě delší vzdálenosti. FLYTEFOAM™ technologie mezipodešve pomůže přetvořit každou dopadovou sílu do odrazu, a zároveň se stará o lehký a více tlumený dopad.

  • AHARPLUS™ technologie strategicky umístěná ve vyšších kontaktních místech, pro maximalizaci její odolnosti.
  • Prodyšná svrchní mřížka dovolí tvým nohám dýchat
  • FLYTEFOAM™ technologie tlumení
  • Anatomicky tvarovaná špička
  • Vlastnost valivého pohybu pro snazší pohyb vpřed
  • Udržitelný způsob barvení mezipodešve
  • Váha: 192 g

Parametry

Sport Běh
Sezóna 2021 Q1
Typ došlapu Neutrální
Typ běžecké obuvi Tréninková , Tempová
Typ povrchu - běh Silnice
Úprava obuvi Prodyšná
Šířka boty Standardní
Tlumení Vysoké tlumení
Drop 5 mm
Technologie AHAR+ , Navrženo s recyklovanými materiály , FlyteFoam , GuideSole

AHAR+

Podrážka ASICS odolná proti odření má vyšší obsah uhlíku, díky čemuž je podrážka odolnější a pružnější s nižší celkovou hmotností. Také přichází v typu houby s dobrým tlumením.

Navrženo s recyklovanými materiály

Nejméně 20% primárního materiálu svršku boty je vyrobeno z recyklovaných materiálů, aby se snížily emise odpadu a uhlíkových emisí.

FlyteFoam

Materiál mezipodešví Flytefoam je vyroben z celulózových mikrovláken přidaných do pěny. Je to nejlehčí mezipodešev, jakou jsme kdy vyrobili. V závislosti na zkušenostech a výsledcích, které chceme běžcům poskytnout, můžeme přizpůsobit hustotu a vlastnosti tohoto materiálu. Je o 55% lehčí než běžná EVA a 33% lehčí než Solyte a díky použití organických vláken má velmi vysokou schopnost udržení stálého tvaru i při dlouhém běhu.

GuideSole

Technologie GuideSole je kombinací 3 prvků, které prokazatelně snižují energetické ztráty v pohybu kotníku:

  • Zakřivená geometrie: Měkká, zakřivená podrážka, která pracuje s tuhou přední částí boty, zvyšuje účinnost běhu snížením energetické ztráty v kotníku až o 19,1%.
  • 2vrstvá mezipodešev: kombinace FlyteFoam v horní vrstvě a FF Propel ve spodní vrstvě poskytuje tuhost potřebnou k udržení výhod zakřivené podešve.
  • GuidanceLine: Mezipodešev a podrážka kombinovaná s podélnou dutou mezerou posouvá těžiště, což přispívá ke snížení energetických ztrát v každém kroku.

Pomůžeme s výběrem zboží
Odborné produktové dotazy

Prodejna v Brně
+420 724 955 068 Po-Pá 10:00-18:00, So 9:00-13:00, Ne 9:00-13:00
brno@sanasport.cz Pište kdykoliv, brzy odpovíme
Prodejna v Praze
+420 737 121 161 Po-Pá 10:00-18:00, So 10:00-14:00, Ne 10:00-14:00
praha@sanasport.cz Pište kdykoliv, brzy odpovíme