info@sanasport.cz Odpovíme do 24 hodin

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Rozumím

Dámská halová obuv Asics Gel-Beyond 6

Asics Gel-Beyond 6

Dámská halová obuv

Barevné varianty

Produkt není v nabídce
podívejte se na podobné zboží
1 959 Kč 2 799 Kč ušetříte 840 Kč -30 %

Asics

1072A052 106

Bota GEL-BEYOND™ 6 navržená pro sálové sportovce hledající pohodlnou a stabilní obuv se přizpůsobí každé pozici na kurtu a nabízí pevnou ochranu a oporu tam, kde je nejvíce potřeba.

Přišité krycí vrstvy doplňuje měkká síťovaná podšívka, která zpevňuje oblast špičky a zlepšuje proudění vzduchu, takže vaše chodidla zůstanou během zápasů svěží.

Tahle všestranná volejbalová bota s technologií FLYTEFOAM™ Propel v mezipodešvi vrací každému kroku energii. Technologie GEL™ v zadní části boty vylepšuje tvar svého předchůdce, takže tvrdé dopady tlumí ještě líp.

Technologie TRUSSTIC™ v klenbě mezipodešve stabilizuje váš krok a předchází zvrtnutí kotníku. Bota GEL-BEYOND™ 6 se přizpůsobí každé situaci na hřišti a je navržená tak, abyste se v ní cítili stabilně a pohodlně.

  • Technologie TRUSSTIC™ zlepšuje stabilitu
  • Tlumicí technologie FLYTEFOAM™ Propel
  • Tlumicí technologie GEL™

Parametry

Sport Volejbal
Sezóna 2022 Q1
Typ halové obuvi Nízká
Technologie FlyteFoam , GEL , Trusstic™
Typ hráčského stylu Higher

FlyteFoam

Materiál mezipodešví Flytefoam je vyroben z celulózových mikrovláken přidaných do pěny. Je to nejlehčí mezipodešev, jakou jsme kdy vyrobili. V závislosti na zkušenostech a výsledcích, které chceme běžcům poskytnout, můžeme přizpůsobit hustotu a vlastnosti tohoto materiálu. Je o 55% lehčí než běžná EVA a 33% lehčí než Solyte a díky použití organických vláken má velmi vysokou schopnost udržení stálého tvaru i při dlouhém běhu.

GEL

Ikonická technologie tlumení nárazů používaná společností ASICS od roku 1986. Tlumící prvky v botách ASICS jsou vyrobeny z GELu, materiálu na bázi silikonu, který velmi účinně absorbuje nárazy.

Trusstic™

Komponenta TRUSSTIC ™ uznává genderové muskuloskeletální rozdíly a poskytuje odpovídající úroveň podpory neutrálním běžcům. Termoplastický díl pod klenbou boty poskytuje stabilitu a pomáhá prodloužit životnost podešve. U dámských modelů tento kousek nabízí měkký pocit při došlapu a odpovídá jejich pohybovým rozdílům, aniž by byla ohrožena stabilita. U pánských modelů tento kousek poskytuje přidanou oporu směrem dovnitř boty, protože jejich klenby se při běhu obvykle zhroutí více dovnitř.

Pomůžeme s výběrem zboží
Odborné produktové dotazy

Prodejna v Brně
+420 724 955 068 Po-Pá 11:00-18:00, So 9:00-13:00
brno@sanasport.cz Pište kdykoliv, brzy odpovíme
Prodejna v Praze
+420 737 121 161 Po-Pá 11:00-18:00, So 10:00-14:00
praha@sanasport.cz Pište kdykoliv, brzy odpovíme