info@sanasport.cz Odpovíme do 24 hodin

Asics Gel-Ds Trainer 26

Pánské běžecké boty

Vyberte svou velikost Jak vybrat?

Dostupnost zboží
nejprve vyberte velikost
2 339 Kč 3 599 Kč ušetříte 1 260 Kč -35 %

Asics

1011B241 400

ASICS běžecká bota GEL-DS TRAINER™ 26, je ideální volbou pro všechny běžce kratších vzdáleností. Díky vylepšenému bezešvému svrchnímu dílu, jenž perfektně obejme tvou nohu, si budeš moci vychutnat přirozenost pohybu s myšlenkou na překonání svého osobního rekordu krok za krokem. GEL-DS TRAINER je součástí kolekce COLOR INJECTION, jenž vzdává poctu duchu barevných palet, tak často se objevujících na našich NOOSA TRI™ modelech. Aktualizována o měkkou a pružnou svrchní pleteninu, která napomáhá k přirozenějšímu pohybu. Doplněna o reflektivní detaily, které ocení zvláště běžci trénující za snížených světelných podmínek. Dodatečnou podporu poskytne tvým nohám vylepšená vložka kopírující přirozený tvar chodidla pro ještě více pohodlí. V návaznosti na udržitelnější přístup, jsme i u této boty využili techniku barvení, jenž šetří naše životní prostředí.PROPULSION TRUSSTIC ™ technologie v podrážce boty kopíruje tvou nohu a díky tomu vytváří páku, která pomáhá umocnit každý tvůj běžecký krok. Technologie DUOMAX™ umístěná ve středové části je určena k podpoře chodidla před pronací a zabránění jeho přílišnému vyvracení směrem dovnitř. GEL™ technologie tlumení se postará o absorpci dopadového šoku, zatímco FLYTEFOAM™ materiál mezipodešve poskytne noze měkkou podporu v každé fázi běžeckého kroku. Patní díl je doplněn o AHARPLUS™ odolnou gumu, díky které si svůj běh budeš moci vychut nat ještě déle.

  • FLYTEFOAM™ technologie tlumení
  • GEL™ technologie tlumení pod patou
  • Tkaný svrchní díl
  • PROPULSION TRUSSTIC™ technologie
  • DUOMAX™ technologie pro maximální podporu pronátorů
  • AHARPLUS™ patní díl pro zvýšení odolnosti boty
  • Váha: 240 gF321

Parametry

Sport Běh
Sezóna 2021 Q1
Typ došlapu Neutrální
Typ běžecké obuvi Tempová
Typ povrchu - běh Silnice
Úprava obuvi Prodyšná
Modelová řada Asics DS Trainer
Šířka boty Standardní
Tlumení Střední tlumení
Drop 8 mm
Technologie AHAR+ , Duomax , FlyteFoam , GEL , Propulsion Trusstic

AHAR+

Podrážka ASICS odolná proti odření má vyšší obsah uhlíku, díky čemuž je podrážka odolnější a pružnější s nižší celkovou hmotností. Také přichází v typu houby s dobrým tlumením.

Duomax

Jedná se o podpůrný prvek s různými hustotami umístěnými ve vnitřní oblasti mezipodešve. Duomax pomáhá vyhnout se deformaci vnitřní části mezipodešve, když se má noha v důsledku pronace běžce tendenci bortit dovnitř. Poskytuje stabilnější platformu, která zvyšuje účinnost a  může pomoci snížit zranění související s během.

FlyteFoam

Materiál mezipodešví Flytefoam je vyroben z celulózových mikrovláken přidaných do pěny. Je to nejlehčí mezipodešev, jakou jsme kdy vyrobili. V závislosti na zkušenostech a výsledcích, které chceme běžcům poskytnout, můžeme přizpůsobit hustotu a vlastnosti tohoto materiálu. Je o 55% lehčí než běžná EVA a 33% lehčí než Solyte a díky použití organických vláken má velmi vysokou schopnost udržení stálého tvaru i při dlouhém běhu.

GEL

Ikonická technologie tlumení nárazů používaná společností ASICS od roku 1986. Tlumící prvky v botách ASICS jsou vyrobeny z GELu, materiálu na bázi silikonu, který velmi účinně absorbuje nárazy.

Propulsion Trusstic

Technologie Propulsion Trusstic zlepšuje dynamiku při rychlém běhu a při sportu, jako je volejbal a házená, což umožňuje efektivnější a plynulejší pohyby.

Pomůžeme s výběrem zboží
Odborné produktové dotazy

Prodejna v Brně
+420 724 955 068 Po-Pá 10:00-18:00, So 9:00-13:00
brno@sanasport.cz Pište kdykoliv, brzy odpovíme
Prodejna v Praze
+420 737 121 161 Po-Pá 10:00-18:00, So 10:00-14:00
praha@sanasport.cz Pište kdykoliv, brzy odpovíme

Co říkají naši zákazníci

Další uživatelské recenze »
100 %
Doporučuje obchod
Ověřený zákazník Přidáno: 8. leden 2022

výborný obchod

100 %
Doporučuje obchod
Ověřený zákazník Přidáno: 30. prosinec 2021
  • Rychlost dodání zboží, cena