info@sanasport.cz Odpovíme do 24 hodin

Asics Gel-Nimbus 22

Pánské běžecké boty

Vyberte svou velikost Jak vybrat?

V úterý 4. 10. u vás

V této velikosti máme už jen 2 kusy. Bude jeden Váš?

2 300 Kč 4 599 Kč ušetříte 2 299 Kč -50 %

Asics

1021A516 020

Ve spolupráci s kanadskou značkou Reigning Champ jsme na naší běžecké obuvi GEL-NIMBUS™ 22 přepracovali design naší výkonnostní siluety a vzdali tak hold městu Paříž. Tato bota, která připomíná pařížský maraton, se zároveň inspiruje uznávaným stylem architektury a designu tohoto města.

Technickým pletený svršek pomáhá nohám dýchat a zároveň nabízí podpůrný a přizpůsobivý pocit v přední části chodidla. Vylepšili jsme také tvar tlumicí jednotky GEL™ v přední části chodidla, abychom dále zlepšili tlumení nárazů, zatímco technologie FLYTEFOAM™ Propel v mezipodešvi poskytuje citlivou návratnost energie pro efektivní odraz.

Boty GEL-NIMBUS™ 22 byly navrženy s ohledem na běžce s vysokou kilometráží a mají lehkou podrážku AHAR™, která lépe odolává opotřebení.

Běžecká obuv Reigning Champ x GEL-NIMBUS™ 22, která připomíná pařížskou běžeckou scénu a mezinárodně uznávaný maraton, představuje novou podobu výkonnostní ikony s prvky, které jsou paralelou vlivu hlavního města na design.

Parametry

Sport Běh
Sezóna 2020 Q3
Typ došlapu Neutrální
Typ běžecké obuvi Tréninková
Typ povrchu - běh Silnice
Úprava obuvi Prodyšná
Modelová řada Asics Nimbus
Šířka boty Standardní
Tlumení Vysoké tlumení
Drop 10 mm
Technologie AHAR+ , Engineered MESH , Vyjímatelná stélka EVA , FlyteFoam , FlyteFoam Propel , GEL , Guidance Trusstic

AHAR+

Podrážka ASICS odolná proti odření má vyšší obsah uhlíku, díky čemuž je podrážka odolnější a pružnější s nižší celkovou hmotností. Také přichází v typu houby s dobrým tlumením.

Engineered MESH

Tento materiál svršku střídá otevřené a uzavřené oblasti, aby se zlepšilo větrání, padnutí a podpora.

Vyjímatelná stélka EVA

Vyjímatelná stélka na bázi EVA zaručuje pohodlné lůžko pro nohy a zdravější prostředí boty.

FlyteFoam

Materiál mezipodešví Flytefoam je vyroben z celulózových mikrovláken přidaných do pěny. Je to nejlehčí mezipodešev, jakou jsme kdy vyrobili. V závislosti na zkušenostech a výsledcích, které chceme běžcům poskytnout, můžeme přizpůsobit hustotu a vlastnosti tohoto materiálu. Je o 55% lehčí než běžná EVA a 33% lehčí než Solyte a díky použití organických vláken má velmi vysokou schopnost udržení stálého tvaru i při dlouhém běhu.

FlyteFoam Propel

Mezipodešev Flytefoam Propel je vyrobena s vysoce energeticky návratným elastomerom přidaným do pěny. Tato patentovaná formule je extrémně odolná, pohodlná a lehká ve srovnání s jinými pěnami na trhu. Nabízí také vylepšený odraz a pružnost.

GEL

Ikonická technologie tlumení nárazů používaná společností ASICS od roku 1986. Tlumící prvky v botách ASICS jsou vyrobeny z GELu, materiálu na bázi silikonu, který velmi účinně absorbuje nárazy.

Guidance Trusstic

Tato technologie podporuje stabilní pohyby tím, že externě zpevňuje  mezipodešev a zabraňuje kroucení boty. Zvyšuje integritu mezipodeševního materiálu přidáním výztuže, která zabraňuje předčasné deformaci této oblasti. K dispozici v různých verzích pro individuální potřeby.

Pomůžeme s výběrem zboží
Odborné produktové dotazy

Prodejna v Brně
+420 724 955 068 Po-Pá 11:00-18:00
brno@sanasport.cz Pište kdykoliv, brzy odpovíme
Prodejna v Praze
+420 737 121 161 Po-Pá 11:00-18:00
praha@sanasport.cz Pište kdykoliv, brzy odpovíme