info@sanasport.cz Odpovíme do 24 hodin

Asics Gel-Nimbus 22 Knit

Pánské běžecké boty

Vyberte svou velikost Jak vybrat?

Dostupnost zboží
nejprve vyberte velikost
3 449 Kč 4 599 Kč ušetříte 1 150 Kč -25 %

Asics

1011A794 002

Všestranná běžecká bota GEL-NIMBUS™ 22 Knit je vhodná pro běžce s neutrálním došlapem. Díky technologii GEL™ v přední i zadní části boty poskytuje maximální tlumení došlapu a pohodlí.

Tato běžecká bota z pleteniny, která se stará o pohodlí a větrání, je díky technologii FLYTEFOAM™ a FLYTEFOAM™ Propel v mezipodešvi velmi pružná. Termoplastická technologie TRUSSTIC™ pod klenbou boty je stabilní, snižuje hmotnost a pomáhá prodloužit životnost boty. Tato část se také stará o dodatečnou oporu směrem dovnitř klenby.

Svršek z lehké funkční síťoviny zaručuje lepší prodyšnost a oporu a dobře se přizpůsobuje chodidlu. Bota GEL-NIMBUS™ 22 byla navržena pro potřeby vytrvalostních běžců, a proto disponuje v mezipodešvi větším množstvím pěny, která tlumí tvrdé došlapy. Lehká podrážka AHAR™ navíc snižuje celkovou úroveň opotřebení, takže se můžete víc soustředit na své běžecké výkony.

Ať už patříte mezi profesionály nebo začátečníky, běžecká bota GEL-NIMBUS™ 22 Knit zaručuje měkké tlumení a dobře reaguje při každém kroku.

  • Technologie I.G.S™ (Impact Guidance System) zajišťuje plynulý krok
  • Tlumicí technologie GEL™ v přední a zadní části boty
  • Svršek z pletené síťoviny
  • Tlumicí technologie FLYTEFOAM™ Propel
  • Podešev AHAR™ pro zvýšenou odolnost
  • Technologie TRUSSTIC™ pro větší stabilitu
  • Lisovaná stélka E.V.A

Parametry

Sport Běh
Sezóna 2020 Q3
Typ došlapu Neutrální
Typ běžecké obuvi Tréninková
Typ povrchu - běh Silnice
Úprava obuvi Prodyšná
Modelová řada Asics Nimbus
Šířka boty Standardní
Tlumení Vysoké tlumení
Drop 10 mm
Technologie AHAR+ , Vyjímatelná stélka EVA , FlyteFoam , FlyteFoam Propel , GEL , Guidance Trusstic , Heel Clutch Counter , Knitted MESH

AHAR+

Podrážka ASICS odolná proti odření má vyšší obsah uhlíku, díky čemuž je podrážka odolnější a pružnější s nižší celkovou hmotností. Také přichází v typu houby s dobrým tlumením.

Vyjímatelná stélka EVA

Vyjímatelná stélka na bázi EVA zaručuje pohodlné lůžko pro nohy a zdravější prostředí boty.

FlyteFoam

Materiál mezipodešví Flytefoam je vyroben z celulózových mikrovláken přidaných do pěny. Je to nejlehčí mezipodešev, jakou jsme kdy vyrobili. V závislosti na zkušenostech a výsledcích, které chceme běžcům poskytnout, můžeme přizpůsobit hustotu a vlastnosti tohoto materiálu. Je o 55% lehčí než běžná EVA a 33% lehčí než Solyte a díky použití organických vláken má velmi vysokou schopnost udržení stálého tvaru i při dlouhém běhu.

FlyteFoam Propel

Mezipodešev Flytefoam Propel je vyrobena s vysoce energeticky návratným elastomerom přidaným do pěny. Tato patentovaná formule je extrémně
odolná, pohodlná a lehká ve srovnání s jinými pěnami na trhu. Nabízí také vylepšený odraz a pružnost.

GEL

Ikonická technologie tlumení nárazů používaná společností ASICS od roku 1986. Tlumící prvky v botách ASICS jsou vyrobeny z GELu, materiálu na bázi silikonu, který velmi účinně absorbuje nárazy.

Guidance Trusstic

Tato technologie podporuje stabilní pohyby tím, že externě zpevňuje  mezipodešev a zabraňuje kroucení boty. Zvyšuje integritu mezipodeševního materiálu přidáním výztuže, která zabraňuje předčasné deformaci této oblasti. K dispozici v různých verzích pro individuální potřeby.

Heel Clutch Counter

Technologický průlom, tato inovace nahrazuje vnitřní heel clutch counter. Externí ochrana celé paty poskytuje větší podporu a zabraňuje odření kůže. Výrazně také snižuje hmotnost obuvi bez ztráty stability.

Knitted MESH

Pletené svršky ASICS nám umožňují dodat flexibilnější svršek. Tento materiál je obvykle kombinován se spodní vrstvou svršku pro lepší fixaci nohou i při použití pružnější konstrukce svršku.

Pomůžeme s výběrem zboží
Odborné produktové dotazy

Prodejna v Brně
+420 724 955 068 Po-Pá 10:00-18:00, So 9:00-13:00
brno@sanasport.cz Pište kdykoliv, brzy odpovíme
Prodejna v Praze
+420 737 121 161 Po-Pá 10:00-18:00, So 10:00-14:00
praha@sanasport.cz Pište kdykoliv, brzy odpovíme