info@sanasport.cz Odpovíme do 24 hodin

Asics Gel-Nimbus 22 Knit

Pánské běžecké boty

Vyberte svou velikost Jak vybrat?

Dostupnost zboží
nejprve vyberte velikost
3 219 Kč 4 599 Kč ušetříte 1 380 Kč -30 %

Asics

1011A794 002

Všestranná běžecká bota GEL-NIMBUS™ 22 Knit je vhodná pro běžce s neutrálním došlapem. Díky technologii GEL™ v přední i zadní části boty poskytuje maximální tlumení došlapu a pohodlí.

Tato běžecká bota z pleteniny, která se stará o pohodlí a větrání, je díky technologii FLYTEFOAM™ a FLYTEFOAM™ Propel v mezipodešvi velmi pružná. Termoplastická technologie TRUSSTIC™ pod klenbou boty je stabilní, snižuje hmotnost a pomáhá prodloužit životnost boty. Tato část se také stará o dodatečnou oporu směrem dovnitř klenby.

Svršek z lehké funkční síťoviny zaručuje lepší prodyšnost a oporu a dobře se přizpůsobuje chodidlu. Bota GEL-NIMBUS™ 22 byla navržena pro potřeby vytrvalostních běžců, a proto disponuje v mezipodešvi větším množstvím pěny, která tlumí tvrdé došlapy. Lehká podrážka AHAR™ navíc snižuje celkovou úroveň opotřebení, takže se můžete víc soustředit na své běžecké výkony.

Ať už patříte mezi profesionály nebo začátečníky, běžecká bota GEL-NIMBUS™ 22 Knit zaručuje měkké tlumení a dobře reaguje při každém kroku.

 • Technologie I.G.S™ (Impact Guidance System) zajišťuje plynulý krok
 • Tlumicí technologie GEL™ v přední a zadní části boty
 • Svršek z pletené síťoviny
 • Tlumicí technologie FLYTEFOAM™ Propel
 • Podešev AHAR™ pro zvýšenou odolnost
 • Technologie TRUSSTIC™ pro větší stabilitu
 • Lisovaná stélka E.V.A

Parametry

Sport Běh
Sezóna 2020 Q3
Typ došlapu Neutrální
Typ běžecké obuvi Tréninková
Typ povrchu - běh Silnice
Úprava obuvi Prodyšná
Modelová řada Asics Nimbus
Šířka boty Standardní
Tlumení Vysoké tlumení
Drop 10 mm
Technologie AHAR+ , FlyteFoam , FlyteFoam Propel , GEL , Guidance Trusstic , Heel Clutch Counter , Vyjímatelná stélka EVA , Knitted MESH

AHAR+

Podrážka ASICS odolná proti odření má vyšší obsah uhlíku, díky čemuž je podrážka odolnější a pružnější s nižší celkovou hmotností. Také přichází v typu houby s dobrým tlumením.

FlyteFoam

Materiál mezipodešví Flytefoam je vyroben z celulózových mikrovláken přidaných do pěny. Je to nejlehčí mezipodešev, jakou jsme kdy vyrobili. V závislosti na zkušenostech a výsledcích, které chceme běžcům poskytnout, můžeme přizpůsobit hustotu a vlastnosti tohoto materiálu. Je o 55% lehčí než běžná EVA a 33% lehčí než Solyte a díky použití organických vláken má velmi vysokou schopnost udržení stálého tvaru i při dlouhém běhu.

FlyteFoam Propel

Mezipodešev Flytefoam Propel je vyrobena s vysoce energeticky návratným elastomerom přidaným do pěny. Tato patentovaná formule je extrémně odolná, pohodlná a lehká ve srovnání s jinými pěnami na trhu. Nabízí také vylepšený odraz a pružnost.

GEL

Ikonická technologie tlumení nárazů používaná společností ASICS od roku 1986. Tlumící prvky v botách ASICS jsou vyrobeny z GELu, materiálu na bázi silikonu, který velmi účinně absorbuje nárazy.

Guidance Trusstic

Tato technologie podporuje stabilní pohyby tím, že externě zpevňuje  mezipodešev a zabraňuje kroucení boty. Zvyšuje integritu mezipodeševního materiálu přidáním výztuže, která zabraňuje předčasné deformaci této oblasti. K dispozici v různých verzích pro individuální potřeby.

Heel Clutch Counter

Technologický průlom, tato inovace nahrazuje vnitřní heel clutch counter. Externí ochrana celé paty poskytuje větší podporu a zabraňuje odření kůže. Výrazně také snižuje hmotnost obuvi bez ztráty stability.

Vyjímatelná stélka EVA

Vyjímatelná stélka na bázi EVA zaručuje pohodlné lůžko pro nohy a zdravější prostředí boty.

Knitted MESH

Pletené svršky ASICS nám umožňují dodat flexibilnější svršek. Tento materiál je obvykle kombinován se spodní vrstvou svršku pro lepší fixaci nohou i při použití pružnější konstrukce svršku.

Pomůžeme s výběrem zboží
Odborné produktové dotazy

Prodejna v Brně
+420 724 955 068 Po-Pá 10:00-18:00, So 9:00-13:00
brno@sanasport.cz Pište kdykoliv, brzy odpovíme
Prodejna v Praze
+420 737 121 161 Po-Pá 10:00-18:00, So 10:00-14:00
praha@sanasport.cz Pište kdykoliv, brzy odpovíme

  Máte nějaký dotaz? Potřebujete pomoct? Zavolejte nám na +420 724 955 095

 • Visa
 • Master Card
 • Maestro
 • Gopay
 • Twisto