info@sanasport.cz Odpovíme do 24 hodin

Asics Gel-Nimbus 22 Lite-Show

Dámské běžecké boty

Vyberte svou velikost Jak vybrat?

Dostupnost zboží
nejprve vyberte velikost
3 599 Kč 4 799 Kč ušetříte 1 200 Kč -25 %

Asics

1012A766 100

Vyzkoušejte vynikající pohodlí běžecké boty GEL-NIMBUS™ 22 LITE-SHOW™. Tato verze nabízí měkké tlumení a citlivou odezvu. Měkčí tlumicí jednotka s technologií GEL™ na patě lépe tlumí nárazy. Kromě toho má tento běžecký model reflexní prvky po celé délce, takže budete i za špatných světelných podmínek nepřehlédnutelní.

Vylepšená technologie GEL™ v přední části boty dále snižuje celkovou zátěž chodidel a technologie FLYTEFOAM™ Propel v mezipodešvi pak zaručuje energičtější krok.

Svršek z lehké funkční síťoviny zaručuje lepší prodyšnost, oporu a dobře se přizpůsobuje chodidlu. Bota GEL-NIMBUS™ 22 LITE-SHOW, navržená s ohledem na běžce dlouhých vzdáleností, má v mezipodešvi více pěny, aby tlumila tvrdé došlapy. Kromě toho lehká podešev AHAR™ pomáhá snižovat celkovou míru opotřebení.

Běžecká bota GEL-NIMBUS™ 22 LITE-SHOW™ je vhodná pro profesionály i začátečníky, poskytuje měkké tlumení a zaručuje citlivější krok.

  • Technologie I.G.S™ (Impact Guidance System) zajišťuje plynulý krok
  • Technologie TRUSSTIC™ zvyšuje stabilitu
  • Tlumicí technologie GEL™ v přední a zadní části boty
  • Tlumicí technologie FLYTEFOAM™ Propel
  • Podešev AHAR™ zvyšuje odolnost
  • Reflexní prvky zlepšují viditelnost
  • Lisovaná stélka E.V.A

Parametry

Sport Běh
Sezóna 2020 Q3
Typ došlapu Neutrální
Typ běžecké obuvi Tréninková
Typ povrchu - běh Silnice
Úprava obuvi Prodyšná , Reflexní
Modelová řada Asics Nimbus
Šířka boty Standardní
Tlumení Vysoké tlumení
Drop 13 mm
Technologie AHAR+ , FlyteFoam , FlyteFoam Propel , GEL , Guidance Trusstic , Heel Clutch Counter , Vyjímatelná stélka EVA

AHAR+

Podrážka ASICS odolná proti odření má vyšší obsah uhlíku, díky čemuž je podrážka odolnější a pružnější s nižší celkovou hmotností. Také přichází v typu houby s dobrým tlumením.

FlyteFoam

Materiál mezipodešví Flytefoam je vyroben z celulózových mikrovláken přidaných do pěny. Je to nejlehčí mezipodešev, jakou jsme kdy vyrobili. V závislosti na zkušenostech a výsledcích, které chceme běžcům poskytnout, můžeme přizpůsobit hustotu a vlastnosti tohoto materiálu. Je o 55% lehčí než běžná EVA a 33% lehčí než Solyte a díky použití organických vláken má velmi vysokou schopnost udržení stálého tvaru i při dlouhém běhu.

FlyteFoam Propel

Mezipodešev Flytefoam Propel je vyrobena s vysoce energeticky návratným elastomerom přidaným do pěny. Tato patentovaná formule je extrémně odolná, pohodlná a lehká ve srovnání s jinými pěnami na trhu. Nabízí také vylepšený odraz a pružnost.

GEL

Ikonická technologie tlumení nárazů používaná společností ASICS od roku 1986. Tlumící prvky v botách ASICS jsou vyrobeny z GELu, materiálu na bázi silikonu, který velmi účinně absorbuje nárazy.

Guidance Trusstic

Tato technologie podporuje stabilní pohyby tím, že externě zpevňuje  mezipodešev a zabraňuje kroucení boty. Zvyšuje integritu mezipodeševního materiálu přidáním výztuže, která zabraňuje předčasné deformaci této oblasti. K dispozici v různých verzích pro individuální potřeby.

Heel Clutch Counter

Technologický průlom, tato inovace nahrazuje vnitřní heel clutch counter. Externí ochrana celé paty poskytuje větší podporu a zabraňuje odření kůže. Výrazně také snižuje hmotnost obuvi bez ztráty stability.

Vyjímatelná stélka EVA

Vyjímatelná stélka na bázi EVA zaručuje pohodlné lůžko pro nohy a zdravější prostředí boty.

Pomůžeme s výběrem zboží
Odborné produktové dotazy

Prodejna v Brně
+420 724 955 068 Po-Pá 10:00-18:00, So 9:00-13:00
brno@sanasport.cz Pište kdykoliv, brzy odpovíme
Prodejna v Praze
+420 737 121 161 Po-Pá 10:00-18:00, So 10:00-14:00
praha@sanasport.cz Pište kdykoliv, brzy odpovíme