info@sanasport.cz Odpovíme do 24 hodin

Asics Glideride 2

Pánské běžecké boty

Barevné varianty

Vyberte svou velikost Jak vybrat?

Skladem na E-shopu
Dodání 1-3 pracovních dnů

V této velikosti máme už jen 1 kus. Teď nebo nikdy.

3 399 Kč 3 999 Kč ušetříte 600 Kč -15 %

Asics

1011B016 020

Produktové video

Popis

Je vědecky prokázáno že GLIDERIDE™ 2 pomáhá s šetřením energie při běhu na dlouhou vzdálenost. Snížením výdeje energie ve fázích dopadu a odrazu ti tato běžecká bota pomůže s překonáváním větších vzdáleností. Tuto sezónu jsme nechali vlastnosti šetřící energii beze změna a zaměřili jsme se na vylepšení střihu svršku pro lepší padnutí a pohodlnější nošení. Určena běžcům hledajícím pohodlnou a prodyšnou botu pro běh na dlouhou vzdálenost, nebo funkční možnost pro zotavující běh.Vylepšená svrchní mřížka je vyrobena z prodyšného a pružného materiálu, jenž dovolí tvým nohám dýchat a zároveň se přizpůsobí tvaru nohy a jejímu přirozenému pohybu. Ve spojení s 3D tiskem vytváří tato aplikace cílenou podporu bez dodatečného šití nebo navýšení váhy.Technologie GUIDESOLE™ se skládá z tvrdší přední části a oblé podrážky, které zlepšují účinnost běhu se snížením zátěže na tvé nohy. FLYTEFOAM™ technologie tlumení je umístěna v nejvyšší vrstvě mezipodešve pro poskytnutí měkkého dopadu, zatím co spodní vrstvu tvoří FLYTEFOAM™ Propel technologie pro rychlejší a citlivější odezvu na odrazovou fázi běžeckého kroku. Mezi těmito dvěma vrstvami je umístěna tuhá destička, která pomáhá udržovat celistvost mezipodešve, povzbuzuje nohu k snazšímu pohybu vpřed a vytváří tak plynulejší a efektivnější přechod mezi jednotlivými kroky. Patní díl je vybaven AHARPLUS ™ gumovou směsí v podrážce pro lepší odolnost a prodloužení životnosti boty.

 • Prodyšná svrchní mřížka dovolí tvým nohám dýchat
 • Svrchní díl s 3D potiskem zlepšuje podporu celé nohy
 • GUIDESOLE™ technologie pomáhá šetřit energii
 • FLYTEFOAM™ technologie tlumení
 • FLYTEFOAM™ Propel technologie tlumení
 • AHARPLUS™ patní díl pro zvýšení odolnosti boty
 • Váha: 285 g

Parametry

Sport Běh
Sezóna 2021 Q1
Typ došlapu Neutrální
Typ běžecké obuvi Tréninková
Typ povrchu - běh Silnice
Úprava obuvi Prodyšná
Šířka boty Standardní
Tlumení Vysoké tlumení
Drop 5 mm
Technologie AHAR+ , Engineered MESH , Navrženo s recyklovanými materiály , FlyteFoam , FlyteFoam Propel , GuideSole

AHAR+

Podrážka ASICS odolná proti odření má vyšší obsah uhlíku, díky čemuž je podrážka odolnější a pružnější s nižší celkovou hmotností. Také přichází v typu houby s dobrým tlumením.

Engineered MESH

Tento materiál svršku střídá otevřené a uzavřené oblasti, aby se zlepšilo větrání, padnutí a podpora.

Navrženo s recyklovanými materiály

Nejméně 20% primárního materiálu svršku boty je vyrobeno z recyklovaných materiálů, aby se snížily emise odpadu a uhlíkových emisí.

FlyteFoam

Materiál mezipodešví Flytefoam je vyroben z celulózových mikrovláken přidaných do pěny. Je to nejlehčí mezipodešev, jakou jsme kdy vyrobili. V závislosti na zkušenostech a výsledcích, které chceme běžcům poskytnout, můžeme přizpůsobit hustotu a vlastnosti tohoto materiálu. Je o 55% lehčí než běžná EVA a 33% lehčí než Solyte a díky použití organických vláken má velmi vysokou schopnost udržení stálého tvaru i při dlouhém běhu.

FlyteFoam Propel

Mezipodešev Flytefoam Propel je vyrobena s vysoce energeticky návratným elastomerom přidaným do pěny. Tato patentovaná formule je extrémně odolná, pohodlná a lehká ve srovnání s jinými pěnami na trhu. Nabízí také vylepšený odraz a pružnost.

GuideSole

Technologie GuideSole je kombinací 3 prvků, které prokazatelně snižují energetické ztráty v pohybu kotníku:

 • Zakřivená geometrie: Měkká, zakřivená podrážka, která pracuje s tuhou přední částí boty, zvyšuje účinnost běhu snížením energetické ztráty v kotníku až o 19,1%.
 • 2vrstvá mezipodešev: kombinace FlyteFoam v horní vrstvě a FF Propel ve spodní vrstvě poskytuje tuhost potřebnou k udržení výhod zakřivené podešve.
 • GuidanceLine: Mezipodešev a podrážka kombinovaná s podélnou dutou mezerou posouvá těžiště, což přispívá ke snížení energetických ztrát v každém kroku.

Pomůžeme s výběrem zboží
Odborné produktové dotazy

Prodejna v Brně
+420 724 955 068 Po-Pá 10:00-18:00, So 9:00-13:00
brno@sanasport.cz Pište kdykoliv, brzy odpovíme
Prodejna v Praze
+420 737 121 161 Po-Pá 10:00-18:00, So 10:00-14:00
praha@sanasport.cz Pište kdykoliv, brzy odpovíme

Co říkají naši zákazníci

Další uživatelské recenze »
100 %
Doporučuje obchod
Ověřený zákazník Přidáno: 27. leden 2022
 • Rychlost vyrizeni a supr kabát.
100 %
Doporučuje obchod
Ověřený zákazník Přidáno: 22. leden 2022

Rychlost a cena