info@sanasport.cz Odpovíme do 24 hodin

Asics Glideride 2

Pánské běžecké boty

Barevné varianty

Vyberte svou velikost Jak vybrat?

Dostupnost zboží
nejprve vyberte velikost
3 999 Kč
 • Tento produkt má dopravu zdarma
 • icon-Created with Sketch. Vrátit produkt můžete až 30 dní

Asics

1011B016 608

Při koupi tohoto produktu bez dodatečné slevy získáte navíc voucher na 500 Kč na další objednávku.


Je vědecky prokázáno že GLIDERIDE™ 2 pomáhá s šetřením energie při běhu na dlouhou vzdálenost. Snížením výdeje energie ve fázích dopadu a odrazu ti tato běžecká bota pomůže s překonáváním větších vzdáleností. Tuto sezónu jsme nechali vlastnosti šetřící energii beze změna a zaměřili jsme se na vylepšení střihu svršku pro lepší padnutí a pohodlnější nošení. Určena běžcům hledajícím pohodlnou a prodyšnou botu pro běh na dlouhou vzdálenost, nebo funkční možnost pro zotavující běh.Vylepšená svrchní mřížka je vyrobena z prodyšného a pružného materiálu, jenž dovolí tvým nohám dýchat a zároveň se přizpůsobí tvaru nohy a jejímu přirozenému pohybu. Ve spojení s 3D tiskem vytváří tato aplikace cílenou podporu bez dodatečného šití nebo navýšení váhy.Technologie GUIDESOLE™ se skládá z tvrdší přední části a oblé podrážky, které zlepšují účinnost běhu se snížením zátěže na tvé nohy. FLYTEFOAM™ technologie tlumení je umístěna v nejvyšší vrstvě mezipodešve pro poskytnutí měkkého dopadu, zatím co spodní vrstvu tvoří FLYTEFOAM™ Propel technologie pro rychlejší a citlivější odezvu na odrazovou fázi běžeckého kroku. Mezi těmito dvěma vrstvami je umístěna tuhá destička, která pomáhá udržovat celistvost mezipodešve, povzbuzuje nohu k snazšímu pohybu vpřed a vytváří tak plynulejší a efektivnější přechod mezi jednotlivými kroky. Patní díl je vybaven AHARPLUS ™ gumovou směsí v podrážce pro lepší odolnost a prodloužení životnosti boty.

 • Prodyšná svrchní mřížka dovolí tvým nohám dýchat
 • Svrchní díl s 3D potiskem zlepšuje podporu celé nohy
 • GUIDESOLE™ technologie pomáhá šetřit energii
 • FLYTEFOAM™ technologie tlumení
 • FLYTEFOAM™ Propel technologie tlumení
 • AHARPLUS™ patní díl pro zvýšení odolnosti boty
 • Váha: 285 g

Parametry

Sport Běh
Sezóna 2021 Q3
Typ došlapu Neutrální
Typ běžecké obuvi Tréninková
Typ povrchu - běh Silnice
Úprava obuvi Prodyšná
Šířka boty Standardní
Tlumení Vysoké tlumení
Drop 5 mm
Technologie AHAR+ , Engineered MESH , FlyteFoam , FlyteFoam Propel , GuideSole , Navrženo s recyklovanými materiály

AHAR+

Podrážka ASICS odolná proti odření má vyšší obsah uhlíku, díky čemuž je podrážka odolnější a pružnější s nižší celkovou hmotností. Také přichází v typu houby s dobrým tlumením.

Engineered MESH

Tento materiál svršku střídá otevřené a uzavřené oblasti, aby se zlepšilo větrání, padnutí a podpora.

FlyteFoam

Materiál mezipodešví Flytefoam je vyroben z celulózových mikrovláken přidaných do pěny. Je to nejlehčí mezipodešev, jakou jsme kdy vyrobili. V závislosti na zkušenostech a výsledcích, které chceme běžcům poskytnout, můžeme přizpůsobit hustotu a vlastnosti tohoto materiálu. Je o 55% lehčí než běžná EVA a 33% lehčí než Solyte a díky použití organických vláken má velmi vysokou schopnost udržení stálého tvaru i při dlouhém běhu.

FlyteFoam Propel

Mezipodešev Flytefoam Propel je vyrobena s vysoce energeticky návratným elastomerom přidaným do pěny. Tato patentovaná formule je extrémně odolná, pohodlná a lehká ve srovnání s jinými pěnami na trhu. Nabízí také vylepšený odraz a pružnost.

GuideSole

Technologie GuideSole je kombinací 3 prvků, které prokazatelně snižují energetické ztráty v pohybu kotníku:

 • Zakřivená geometrie: Měkká, zakřivená podrážka, která pracuje s tuhou přední částí boty, zvyšuje účinnost běhu snížením energetické ztráty v kotníku až o 19,1%.
 • 2vrstvá mezipodešev: kombinace FlyteFoam v horní vrstvě a FF Propel ve spodní vrstvě poskytuje tuhost potřebnou k udržení výhod zakřivené podešve.
 • GuidanceLine: Mezipodešev a podrážka kombinovaná s podélnou dutou mezerou posouvá těžiště, což přispívá ke snížení energetických ztrát v každém kroku.

Navrženo s recyklovanými materiály

Nejméně 20% primárního materiálu svršku boty je vyrobeno z recyklovaných materiálů, aby se snížily emise odpadu a uhlíkových emisí.

100 %
Doporučuje obchod
Ověřený zákazník Přidáno: 12. červenec 2022

Skvělá obuv s velkým tlumením. Mám s nimi nyní naběháno cca 800 km a stále ok. Nyní už jsem koupil Nimbus 24.

Pomůžeme s výběrem zboží
Odborné produktové dotazy

Prodejna v Brně
+420 724 955 068 Po-Pá 11:00-18:00, So 9:00-13:00
brno@sanasport.cz Pište kdykoliv, brzy odpovíme
Prodejna v Praze
+420 737 121 161 Po-Pá 11:00-18:00, So 10:00-14:00
praha@sanasport.cz Pište kdykoliv, brzy odpovíme