info@sanasport.cz Odpovíme do 24 hodin

Asics GlideRide Tokyo

Dámské běžecké boty

Vyberte svou velikost Jak vybrat?

Skladem na E-shopu
Dodání 1-3 pracovních dnů

V této velikosti máme už jen 3 kusy. Příliš neotálejte.

2 799 Kč 3 999 Kč ušetříte 1 200 Kč -30 %

Asics

1012A943 100

GLIDERIDE ™ TOKYO je bota ideální pro milovníky dlouhých tratí. Užij si svůj běh ještě déle bez zbytečného plýtvání energií. Užij si svůj běžecký trénink v limitované edici v barvě Sunrise Red, jež symbolizuje a oslavuje hlavní město Japonska Tokio.Klíčovou je pro tuto botu inovativní technologie GUIDESOLE™. Vylepšené tlumení, jenž je výsledkem kombinace FLYTEFOAM™ technologie a GEL™ technologie tlumení pomáhá snížit zatížení nohou.Tvrdší přední díl boty a její dynamicky zaoblená podrážka podporují účinnost běhu tak, že lehce omezí pohyb kotníkového kloubu. Těžiště boty je přesunuto blíže k patě, což umožňuje chodidlu snáze vykonávat pohyb dopředu.Tzv. valivý pohyb, který běžec pocítí v této botě, pomáhá zrychlit přesun chodidla dopředu pro vyšší účinnost tak, že omezí pohyb v kotníku. Díky tomu pak budeš moci běžet déle s menším vynaložením menšího množství energie.Běžecká bota GLIDERIDE™ Tokyo s inovativní technologií GUIDESOLE™ ti pomáhá se spořením energie pro účinnější běh.

  • GUIDESOLE™ technologie pomáhá šetřit energii
  • FLYTEFOAM™ technologie tlumení
  • GEL™ technologie tlumení
  • Váha: 240 g

Parametry

Sport Běh
Sezóna 2021 Q1
Typ došlapu Neutrální
Typ běžecké obuvi Tréninková
Typ povrchu - běh Silnice
Úprava obuvi Prodyšná , Reflexní
Šířka boty Standardní
Tlumení Vysoké tlumení
Drop 5 mm
Technologie AHAR+ , FlyteFoam Propel , GEL , Guidance Trusstic , GuideSole , Heel Clutch Counter , Vyjímatelná stélka EVA , OrthoLite™ Lasting

AHAR+

Podrážka ASICS odolná proti odření má vyšší obsah uhlíku, díky čemuž je podrážka odolnější a pružnější s nižší celkovou hmotností. Také přichází v typu houby s dobrým tlumením.

FlyteFoam Propel

Mezipodešev Flytefoam Propel je vyrobena s vysoce energeticky návratným elastomerom přidaným do pěny. Tato patentovaná formule je extrémně odolná, pohodlná a lehká ve srovnání s jinými pěnami na trhu. Nabízí také vylepšený odraz a pružnost.

GEL

Ikonická technologie tlumení nárazů používaná společností ASICS od roku 1986. Tlumící prvky v botách ASICS jsou vyrobeny z GELu, materiálu na bázi silikonu, který velmi účinně absorbuje nárazy.

Guidance Trusstic

Tato technologie podporuje stabilní pohyby tím, že externě zpevňuje  mezipodešev a zabraňuje kroucení boty. Zvyšuje integritu mezipodeševního materiálu přidáním výztuže, která zabraňuje předčasné deformaci této oblasti. K dispozici v různých verzích pro individuální potřeby.

GuideSole

Technologie GuideSole je kombinací 3 prvků, které prokazatelně snižují energetické ztráty v pohybu kotníku:

  • Zakřivená geometrie: Měkká, zakřivená podrážka, která pracuje s tuhou přední částí boty, zvyšuje účinnost běhu snížením energetické ztráty v kotníku až o 19,1%.
  • 2vrstvá mezipodešev: kombinace FlyteFoam v horní vrstvě a FF Propel ve spodní vrstvě poskytuje tuhost potřebnou k udržení výhod zakřivené podešve.
  • GuidanceLine: Mezipodešev a podrážka kombinovaná s podélnou dutou mezerou posouvá těžiště, což přispívá ke snížení energetických ztrát v každém kroku.

Heel Clutch Counter

Technologický průlom, tato inovace nahrazuje vnitřní heel clutch counter. Externí ochrana celé paty poskytuje větší podporu a zabraňuje odření kůže. Výrazně také snižuje hmotnost obuvi bez ztráty stability.

Vyjímatelná stélka EVA

Vyjímatelná stélka na bázi EVA zaručuje pohodlné lůžko pro nohy a zdravější prostředí boty.

OrthoLite™ Lasting

Polstrování vinoucí se pod celou stélkou dělá botu přizpůsobivější pro chodidla různých anatomií a také poskytuje citlivé tlumení pro pohodlnější běh. Je odolné proti zápachu.

Pomůžeme s výběrem zboží
Odborné produktové dotazy

Prodejna v Brně
+420 724 955 068 Po-Pá 10:00-18:00, So 9:00-13:00, Ne 9:00-13:00
brno@sanasport.cz Pište kdykoliv, brzy odpovíme
Prodejna v Praze
+420 737 121 161 Po-Pá 10:00-18:00, So 10:00-14:00, Ne 10:00-14:00
praha@sanasport.cz Pište kdykoliv, brzy odpovíme