info@sanasport.cz Odpovíme do 24 hodin

Asics GT-2000 9 Lite-Show

Dámské běžecké boty

Vyberte svou velikost Jak vybrat?

Skladem na E-shopu
Dodání 1-3 pracovních dnů

V této velikosti máme už jen 2 kusy. Bude jeden Váš?

2 849 Kč 3 799 Kč ušetříte 950 Kč -25 %

Asics

1012B004 400

Již téměř 30 let představuje řada GT-2000 ™ stabilní botu, vhodnou pro celou řadu sportovců, od příležitostných víkendových běžců až po špičkové maratonové běžce. Pokud hledáš lehkou běžeckou botu, jenž poskytne tvým nohám potřebnou podporu a tlumení při běhu na dlouhou vzdálenost, je pro tebe model GT-2000™ 9 LITE-SHOW™ tou pravou volbou. LITE-SHOW model zahrnuje reflektivní prvky, díky kterým bude vidět i za snížených světelných podmínek.Střih boty GT-2000™ byl přepracován s použitím jednodílné síťoviny. Devátá generace běžecké boty GT-2000™ představuje lehké a měkké pohodlí s nově zpracovaným svrchním dílem, jež nabízí noze dodatečnou podporu Tento nový svrchní materiál pomáhá zpevnit klíčové oblasti, díky čemuž se noze dostane větší podpory při každé fázi běžeckého kroku, efektivnější odraz a bezpečnější střih. ORTHOLITE™ vrstva pěny a vložka kopírující chodidlo zlepšují pohodlí každého jednotlivého kroku. V návaznosti na udržitelnější přístup, jsme i u této boty využili techniku barvení, jenž šetří naše životní prostředí.GEL™ technologie tlumení pomáhá absorbovat dopadový šok, zatím co vrstva FLYTEFOAM™ materiálu umístěná do mezipodešve vytváří měkčí a podpůrný pocit při každém dopadu. GUIDANCE TRUSSTIC™ spolu s DYNAMIC DUOMAX™ podpůrným systémem jsou klíčovými technologiemi, které zlepšují celkovou stabilitu boty a pomáhají k efektivnějšímu odrazu.

  • Prodyšná svrchní síťovina dovolí tvým nohám dýchat
  • Bezešvé pokrytí pro maximální podporu
  • LITE-SHOW™ reflektivní komponenty zajistí, aby tě bylo vidět i za snížených světelných podmínek
  • GEL™ technologie tlumení pod prsty i patou
  • FLYTEFOAM™ technologie tlumení
  • DYNAMIC DUOMAX™ technologie pro podporu stability
  • ORTHOLITE™ vložka poskytne noze měkké pohodlí
  • Udržitelný způsob barvení mezipodešve

Parametry

Sport Běh
Sezóna 2021 Q1
Typ došlapu Stabilní / pronační
Typ běžecké obuvi Tréninková
Typ povrchu - běh Silnice
Úprava obuvi Prodyšná , Reflexní
Modelová řada Asics GT
Šířka boty Standardní
Tlumení Střední tlumení
Drop 10 mm
Technologie AHAR+ , Dynamic Duomax , Engineered MESH , FlyteFoam , GEL , Guidance Trusstic

AHAR+

Podrážka ASICS odolná proti odření má vyšší obsah uhlíku, díky čemuž je podrážka odolnější a pružnější s nižší celkovou hmotností. Také přichází v typu houby s dobrým tlumením.

Dynamic Duomax

Podpůrný prvek se dvěma různými hustotami, díky čemuž je ještě pohodlnější a přizpůsobivější než původní DUOMAX. Stabilizuje pronátory ve střední fázi kroku a vytváří plynulejší přechod od paty ke špičce, což zvyšuje stabilitu ve střední části boty. K dispozici v různých verzích pro individuální potřeby.

Engineered MESH

Tento materiál svršku střídá otevřené a uzavřené oblasti, aby se zlepšilo větrání, padnutí a podpora.

FlyteFoam

Materiál mezipodešví Flytefoam je vyroben z celulózových mikrovláken přidaných do pěny. Je to nejlehčí mezipodešev, jakou jsme kdy vyrobili. V závislosti na zkušenostech a výsledcích, které chceme běžcům poskytnout, můžeme přizpůsobit hustotu a vlastnosti tohoto materiálu. Je o 55% lehčí než běžná EVA a 33% lehčí než Solyte a díky použití organických vláken má velmi vysokou schopnost udržení stálého tvaru i při dlouhém běhu.

GEL

Ikonická technologie tlumení nárazů používaná společností ASICS od roku 1986. Tlumící prvky v botách ASICS jsou vyrobeny z GELu, materiálu na bázi silikonu, který velmi účinně absorbuje nárazy.

Guidance Trusstic

Tato technologie podporuje stabilní pohyby tím, že externě zpevňuje  mezipodešev a zabraňuje kroucení boty. Zvyšuje integritu mezipodeševního materiálu přidáním výztuže, která zabraňuje předčasné deformaci této oblasti. K dispozici v různých verzích pro individuální potřeby.

Pomůžeme s výběrem zboží
Odborné produktové dotazy

Prodejna v Brně
+420 724 955 068 Po-Pá 10:00-18:00, So 9:00-13:00
brno@sanasport.cz Pište kdykoliv, brzy odpovíme
Prodejna v Praze
+420 737 121 161 Po-Pá 10:00-18:00, So 10:00-14:00
praha@sanasport.cz Pište kdykoliv, brzy odpovíme