info@sanasport.cz Odpovíme do 24 hodin

Asics Metaracer

Dámské běžecké boty

Barevné varianty

Vyberte svou velikost Jak vybrat?

Skladem na E-shopu
Dodání 1-3 pracovních dnů

V této velikosti máme už jen 2 kusy. Bude jeden Váš?

5 199 Kč

Asics

1012A580 700

Při koupi tohoto produktu bez dodatečné slevy získáte navíc voucher na 500 Kč na další objednávku.


METARACER™ běžecká bota byla navržena pro běžce, kteří chtějí ze svého tréninku a závodů vytěžit maximum. Svršek byl navržen z extra prodyšného materiálu, pro maximální pohodlí i během toho nejnáročnějšího tréninku. Toto kroužení vzduchu pomáhá s šetřením energie, kterou by jinak tělo muselo na ochlazování vynaložit. Svršek je dále vybaven drenážními porty, jež zabrání vodě pronikat dovnitř.GUIDESOLE™ technologie a upravený tvar špičky pro pohodlnější roztažení prstů. Oba tyto prvky snižují pohyb kotníkového kloubu a pomáhají tak běžci šetřit energií na každém kroku. V kombinaci s destičkou vytvořenou z uhlíkových vláken umístěnou v mezipodešvi, bota generuje valivý pohyb, který pohání nohu vpřed a vytváří tak naprosto jedinečný zážitek z běhu.Bota METARACER™ doplněná o GUIDESOLE™ technologii byla navržena tak, aby pomohla dostat tvou závodní úroveň na vyšší level.

  • Svrchní síťovina
  • FLYTEFOAM™ poskytne noze lehké tlumení
  • GUIDESOLE™ technologie pomáhá šetřit energii
  • ASICSGRIP™ technologie poskytuje výbornou trakci
  • Váha: 155 g

Parametry

Sport Běh
Sezóna 2021 Q1
Typ došlapu Neutrální
Typ běžecké obuvi Závodní
Typ povrchu - běh Silnice
Úprava obuvi Prodyšná
Modelová řada Asics Metaracer
Šířka boty Standardní
Tlumení Nízké tlumení
Drop 9 mm
Technologie ASICS Grip , FlyteFoam , GuideSole

ASICS Grip

Nové nejmodernější složení pryže, které nabízí mimořádnou přilnavost na suchém a zejména na mokrém kamení, aniž by byla ohrožena odolnost. (Primárně u trailových bot).

FlyteFoam

Materiál mezipodešví Flytefoam je vyroben z celulózových mikrovláken přidaných do pěny. Je to nejlehčí mezipodešev, jakou jsme kdy vyrobili. V závislosti na zkušenostech a výsledcích, které chceme běžcům poskytnout, můžeme přizpůsobit hustotu a vlastnosti tohoto materiálu. Je o 55% lehčí než běžná EVA a 33% lehčí než Solyte a díky použití organických vláken má velmi vysokou schopnost udržení stálého tvaru i při dlouhém běhu.

GuideSole

Technologie GuideSole je kombinací 3 prvků, které prokazatelně snižují energetické ztráty v pohybu kotníku:

  • Zakřivená geometrie: Měkká, zakřivená podrážka, která pracuje s tuhou přední částí boty, zvyšuje účinnost běhu snížením energetické ztráty v kotníku až o 19,1%.
  • 2vrstvá mezipodešev: kombinace FlyteFoam v horní vrstvě a FF Propel ve spodní vrstvě poskytuje tuhost potřebnou k udržení výhod zakřivené podešve.
  • GuidanceLine: Mezipodešev a podrážka kombinovaná s podélnou dutou mezerou posouvá těžiště, což přispívá ke snížení energetických ztrát v každém kroku.

Pomůžeme s výběrem zboží
Odborné produktové dotazy

Prodejna v Brně
+420 724 955 068 Po-Pá 10:00-18:00, So 9:00-13:00
brno@sanasport.cz Pište kdykoliv, brzy odpovíme
Prodejna v Praze
+420 737 121 161 Po-Pá 10:00-18:00, So 10:00-14:00
praha@sanasport.cz Pište kdykoliv, brzy odpovíme