info@sanasport.cz Odpovíme do 24 hodin

Asics Novablast

Dámské běžecké boty

Vyberte svou velikost Jak vybrat?

Dostupnost zboží
nejprve vyberte velikost
2 849 Kč 3 799 Kč ušetříte 950 Kč -25 %

Asics

1012A929 001

Botu NOVABLAST™ doporučujeme neutrálním běžcům, kteří při běhu chtějí citlivou odezvu. Tento lehký model má v mezipodešvi pěnu FLYTEFOAM™ Blast, která u každého kroku zajišťuje energický odraz.

Podrážka boty NOVABLAST™ je navržená tak, aby zdůraznila energický pocit z technologie FLYTEFOAM™ Blast, která vytváří trampolínový efekt a pohání vás vpřed. Bota NOVABLAST™ je vyšší než většina běžeckých modelů, takže nabízí více pohodlí na dlouhé vzdálenosti.

Měkký a lehký svršek ze síťoviny zaručuje mimořádné proudění vzduchu, díky kterému vaše nohy budou při běhu v chladu a svěží. Kromě toho se reflexní prvky starají o lepší viditelnost za špatných světelných podmínek.

V běžecké botě NOVABLAST™ bude každý krok pružnější, měkčí a lehčí.

  • Síťovaný svršek
  • Tlumicí technologie FLYTEFOAM™ Blast
  • Reflexní prvky zlepšují viditelnost

Parametry

Sport Běh
Sezóna 2020 Q3
Typ došlapu Neutrální
Typ běžecké obuvi Tréninková , Tempová
Typ povrchu - běh Silnice
Úprava obuvi Prodyšná
Šířka boty Standardní
Tlumení Vysoké tlumení
Drop 10 mm
Technologie AHAR+ , FlyteFoam Blast , Jacquard MESH

AHAR+

Podrážka ASICS odolná proti odření má vyšší obsah uhlíku, díky čemuž je podrážka odolnější a pružnější s nižší celkovou hmotností. Také přichází v typu houby s dobrým tlumením.

FlyteFoam Blast

Nový materiál mezipodešve Flytefoam Blast nabízí nejlepší poměr na trhu s ohledem na hmotnost, energetickou návratnost, odolnost a měkkost.
Vyrábí se z EVA + OBC (Olefin Block Copolymers)

Jacquard MESH

Textilie Jacquard je podle definice vysoce texturovaná textilie s upravenými vzory, které jsou tkané. V jedné jedinečné vrstvě vytváříme různé vzory v konkrétních oblastech, abychom vylepšili padnutí, podporu a prodyšnost.

10 %
Ověřený zákazník Přidáno: 19. srpen 2021

Vybrala jsem si, po předchozí velmi dobré zkušenosti s Asics modely GT2000, GelCayano25 a GelNoosaTri model Novablast, který je deklarován jako bota s neutrálním došlapem pro trénink i závod. Pořizovala jsem s vidinou zlepšení času na podzimním půlmaratonu. Bohužel, velké zklamání, levá bota je vyslovený zmetek. Mezi výškou boty v patě při vnitřní a vnější straně je 1 cm rozdíl, zatímco na pravé botě je výška paty z obou stran shodná. Kupovala jsem přes internet v Sanasport, boty budu vracet.

  • vzhled barva hodně recenzí na internetu v běžecké komunitě slevová akce
  • boty jsou asymetrické, levá bota křivě vlepená do podešve levá noha se vlivem asymetrie v kotníku vyklání doprava, ke středu pro běh v rámci tréninku i jakéhokoliv závodu nepoužitelné vhodné výhradně jako přezuvka k posezení u TV nebo počítače za mě smutek, na boty jsem se těšila

Pomůžeme s výběrem zboží
Odborné produktové dotazy

Prodejna v Brně
+420 724 955 068 Po-Pá 10:00-18:00, So 9:00-13:00
brno@sanasport.cz Pište kdykoliv, brzy odpovíme
Prodejna v Praze
+420 737 121 161 Po-Pá 10:00-18:00, So 10:00-14:00
praha@sanasport.cz Pište kdykoliv, brzy odpovíme