info@sanasport.cz Odpovíme do 24 hodin
Dámská halová obuv Asics Sky Elite FF L.E.

Asics Sky Elite FF L.E.

Dámská halová obuv

Produkt není v nabídce
podívejte se na podobné zboží
2 089 Kč 3 799 Kč ušetříte 1 710 Kč -45 %

Asics

1052A032 400

Tato SKY ELITE™ FF volejbalová bota vzdává hold nadcházející oslavě v Tokiu, jenž bude připomínkou ASICS dědictví a našich japonských kořenů. Tato Retro Tokyo varianta volejbalové ASICS boty, je k dispozici v limitovaná edici colorway. Kromě vzhledu, ti pomáhá snáze vnímat každý pohyb tvé nohy a utlumit každý dopad nohy.
Díky FLYTEFOAM™ technologii mezipodešve, si budeš moci vychutnat svou hru v maximálním pohodlí a s odezvou, jenž ti tato bota nabízí. Ideální je pro sálový volejbal. FLUIDRIDE™ technologie rovněž umístěná do mezipodešve, pomáhá s plynulejším přechodem mezi dopadovou a odrazovou fází a rovněž noze nabízí účinné tlumení v místech, kde to tvá noha nejvíce ocení.
Ideální je pro hráče, kteří mají problémy s pronací. Sdružuje v sobě TRUSSTIC SYSTEM™ stabilizační technologii a GEL™ technologii tlumení, které pomáhají s utlumením dopadového šoku a kontrolou nad tvýma nohama.
Tato SKY ELITE ™ FF volejbalová bota poskytne tvým nohám dlouhotrvající pohodlí a potřebnou stabilitu, pro sebevědomou a rychlou hru.

Technologie

  • RETRO TOKYO edice
  • Standardní šířka
  • California lasting
  • FLUIDRIDE™ mezipodešev
  • N.C. Gumová podrážka
  • Vložka ze síťoviny
  • Odnímatelná ORTHOLITE™ vložka
  • TRUSSTIC SYSTEM™ stabilizační technologie
  • GEL™ technologie tlumení v zadní části

Parametry

Sport Volejbal
Sezóna 2020 Q1
Typ halové obuvi Nízká
Technologie FlyteFoam

FlyteFoam

Materiál mezipodešví Flytefoam je vyroben z celulózových mikrovláken přidaných do pěny. Je to nejlehčí mezipodešev, jakou jsme kdy vyrobili. V závislosti na zkušenostech a výsledcích, které chceme běžcům poskytnout, můžeme přizpůsobit hustotu a vlastnosti tohoto materiálu. Je o 55% lehčí než běžná EVA a 33% lehčí než Solyte a díky použití organických vláken má velmi vysokou schopnost udržení stálého tvaru i při dlouhém běhu.

Pomůžeme s výběrem zboží
Odborné produktové dotazy

Prodejna v Brně
+420 724 955 068 Po-Pá 10:00-18:00, So 9:00-13:00
brno@sanasport.cz Pište kdykoliv, brzy odpovíme
Prodejna v Praze
+420 737 121 161 Po-Pá 10:00-18:00, So 10:00-14:00
praha@sanasport.cz Pište kdykoliv, brzy odpovíme