info@sanasport.cz Odpovíme do 24 hodin

Asics Trabuco Max

Dámské běžecké boty

Barevné varianty

Vyberte svou velikost Jak vybrat?

Skladem na E-shopu
Dodání 2-4 pracovních dnů
nebo ihned ve

Brno ihned k odběru

Praha ihned k odběru

V této velikosti máme už jen 2 kusy. Bude jeden Váš?

3 999 Kč

Asics

1012A901 003

Při koupi tohoto produktu bez dodatečné slevy získáte navíc voucher na 500 Kč na další objednávku.


Úspora energie je důležitým prvkem pro trail běžce dlouhých vzdáleností, a proto jsme u boty Trabuco Max použili technologii GUIDESOLE™. Tato trailová běžecká bota poskytuje vylepšené odtlumení a trakci a zároveň umožňuje běžcům pokrýt více terénu s menší námahou. Technologie GUIDESOLE™ v podrážce, se skládá z tuhé přední části a pružné špičky, která z dlouhodobého hlediska pomáhá šetřit tvou energii. Díky sníženému zatížení nohou od dopadu po odraz, pomáhá tato technologie vytáhnout z běžce veškerý jeho potenciál k překonání maximální vzdálenosti se spotřebou menšího množství energie. Trakce je nedílnou součástí terénního běhu, proto je bota vybavena ASICS GRIP technologií v podrážce. Tato gumová směs pomáhá zajistit trakci zejména na mokrém a kluzkém povrchu. ASICS GRIP podrážku jsme rovněž obohatili o výstupky pro lepší přilnutí a flexibilitu při běhu do kopce a z kopce v rozmanitém terénu. Zároveň je naším přáním zajistit běžcům, kteří jsou v terénu i několik hodit dostatečné množství pohodlí. Díky 28mm FLYTEFOAM™ technologie umístěné pod patou a 23mm pod prsty, ti bota poskytne vynikající tlumení. Díky celkově vyššímu vrstvení, mezipodešev lépe absorbuje dopady na kameny a kořeny. Kombinace plynulého klouzavého pohybu, vylepšeného tlumení a lepší trakce činí z boty TRABUCO MAX™ skvělého partnera pro celou řadu běžeckých výzev.

  • GUIDESOLE™ technologie pomáhá šetřit energii
  • FLYTEFOAM™ technologie tlumení
  • AHAR GRIP odolná podrážka
  • ORTHOLITE™ vložka poskytne noze měkké pohodlí
  • Prodyšná svrchní síťovina
  • Váha: 250 g

Parametry

Sport Běh
Sezóna 2021 Q3
Typ došlapu Neutrální
Typ běžecké obuvi Tréninková
Typ povrchu - běh Terén - trail
Úprava obuvi Prodyšná
Šířka boty Standardní
Tlumení Vysoké tlumení
Drop 5 mm
Technologie ASICS Grip , FlyteFoam , GuideSole , Ortholite®

ASICS Grip

Nové nejmodernější složení pryže, které nabízí mimořádnou přilnavost na suchém a zejména na mokrém kamení, aniž by byla ohrožena odolnost. (Primárně u trailových bot).

FlyteFoam

Materiál mezipodešví Flytefoam je vyroben z celulózových mikrovláken přidaných do pěny. Je to nejlehčí mezipodešev, jakou jsme kdy vyrobili. V závislosti na zkušenostech a výsledcích, které chceme běžcům poskytnout, můžeme přizpůsobit hustotu a vlastnosti tohoto materiálu. Je o 55% lehčí než běžná EVA a 33% lehčí než Solyte a díky použití organických vláken má velmi vysokou schopnost udržení stálého tvaru i při dlouhém běhu.

GuideSole

Technologie GuideSole je kombinací 3 prvků, které prokazatelně snižují energetické ztráty v pohybu kotníku:

  • Zakřivená geometrie: Měkká, zakřivená podrážka, která pracuje s tuhou přední částí boty, zvyšuje účinnost běhu snížením energetické ztráty v kotníku až o 19,1%.
  • 2vrstvá mezipodešev: kombinace FlyteFoam v horní vrstvě a FF Propel ve spodní vrstvě poskytuje tuhost potřebnou k udržení výhod zakřivené podešve.
  • GuidanceLine: Mezipodešev a podrážka kombinovaná s podélnou dutou mezerou posouvá těžiště, což přispívá ke snížení energetických ztrát v každém kroku.

Ortholite®

OrthoLite® stélka kombinuje specifickou pěnu Ortholite® a patní EVA část. Zajišťuje suché a zdravé prostředí pro vaši nohu a lepší odpružení. I po dlouhodobém používání Vás nezklame svou efektivitou. Je vyrobena z recyklovatelné pryže a nezatěžuje tak životní prostředí.

Pomůžeme s výběrem zboží
Odborné produktové dotazy

Prodejna v Brně
+420 724 955 068 Po-Pá 10:00-18:00, So 9:00-13:00, Ne 9:00-13:00
brno@sanasport.cz Pište kdykoliv, brzy odpovíme
Prodejna v Praze
+420 737 121 161 Po-Pá 10:00-18:00, So 10:00-14:00, Ne 10:00-14:00
praha@sanasport.cz Pište kdykoliv, brzy odpovíme