logo Asics

Povzneste svou mysl, rozhýbejte svět

​Pomozte nám povznést mysl milionů lidí po celém světě. Objevte naprostou harmonii těla a duše díky vynikající stabilitě běžeckých bot Asics GEL-KAYANO 28.

Staňte se součástí celosvětové studie Asics. Použijte nástroj ve webové aplikaci Mind Uplifter™ a objevte jaký vliv má sport na vaše psychické zdraví. Sdílejte výsledek a vsadíme se, že tím k pohybu inspirujete spoustu lidí.

Uplift mind

Odhalte vliv pohybu na svou mysl

Poprvé máte jedinečnou šanci skutečně odhalit, jak každý pohyb ovlivní vaši psychiku. Díky vědeckému výzkumu vznikla webová aplikace Mind Uplifter™, která znázorní jak moc pohyb povznesl vaši mysl. Stejně tak ukáže, jak pohyb pomáhá zlepšovat náladu ve vašem městě i v celém státě. Každý výsledek z Mind Uplifter™ pomůže první celosvětové studii na vliv pohybu na naši psychiku a rozpoložení duše.

Každý nasdílený výsledek s hashtagem #UpliftingMinds zajistí příspěvek organizaci Mind, která se zabývá celosvětovým mentálním zdravím.

Spustit aplikaci
Impact

CHRAŇ SVŮJ KROK, BĚHEJ S KLIDNOU MYSLÍ

Evropská šampionka v para běhu na 200, 400 a 1500 metrů a světová šampionka v para běhu na 1500 metrů Joanna Mazur se svěřila s tím, co pro ni znamená cítit z bot opravdovou podporu.

GEL-KAYANO™ 28 - Joanna Mazur

„Když jste slepí a běháte, důvěra je pro vás vším.“
Evropská jednička ve stabilních botách je vytvořená tak, aby chránila běžce s pronačním došlapem. Bota GEL-KAYANO 28 je spolehlivý partner, díky kterému můžete běhat s klidem v duši.

Dovolte nám najít vám perfektní botu

​Chceme vám usnadnit hledání těch správných bot. Přijďte do prodejny Sanasportu na diagnostiku došlapu. Naši specialisté vám poradí, co a jak. Můžete také zkusit interaktivní průvodce výběrem bot, který navrhne perfektní botu právě pro vás.

Vyhledávač bot

Potřebujete perfektní botu?

​Chceme vám usnadnit hledání těch správných bot. Doporučujeme tedy zajít si na diagnostiku došlapu, kde vám profesionál poradí co a jak. Nebo zkuste náš interaktivní vyhledávač bot. Ten vám ukáže, která obuv je vhodná právě pro vás.

Vyhledávač bot
Konfigurátor

Objevte naši novou kolekci

Ta vznikla za jediným účelem - bezpodmínečně a ze všech sil podporovat maximální klid mysli.

Podívat se

Objevte naši novou kolekci

Ta vznikla za jediným účelem - bezpodmínečně a ze všech sil podporovat maximální klid duše.

Podívat se
Kolekce

Přijměte výzvy v Asics Runkeeper™

Nezáleží na vaší běžecké úrovni, jděte do toho a udělejte něco pro sebe díky výzvám Asics Runkeeper™. Rozpohybujte svého ducha a připojte se k novým výzvám, které apka nabízí. Běhejte World Uplifting Minds Run.

Přidat se
Uplifting minds

Na každém pohybu záleží

Běhejte a sdílejte své fotky a zážitky. I kdyby měly k pohybu inspirovat jednoho člověka, jsou užitečné. Za sdílení fotek s hashtagem #UpliftingMinds navíc Asics daruje finanční příspěvek organizaci Mind, která zkoumá vliv pohybu na náladu a duševní rozpoložení.

Zjistit více

Často kladené dotazy

Kterou nadaci podporujete?

Jsme hrdí na to, že podporujeme organizaci Mind. Získané peníze budou použité na podporu toho, aby se lidé více hýbali a dosáhli díky tomu duševní pohody.

Jak se můžu zapojit a pomoct?

Chceme vidět, jak pozitivně sport a pohyb působí na vaši mysl. Vyfoťte se a sdílejte své zkušenosti s aplikací Mind Uplifter™ a připojte k příspěvkům hashtag #UpliftingMinds.

Jak dlouho mám na zveřejnění příspěvku?

Sdílet můžete do 31. prosince 2021.

Kde můžu své příspěvky sdílet?

Dejte je na svůj Facebook, Instagram nebo Twitter.

Pokud nasdílím více příspěvků, bude se počítat všechny?

Ano, budou, naším cílem je povznést duševní pohodu co nejvíce lidí.

Odkud se můžu do výzvy zapojit?

Odkudkoliv. Doufáme, že ať už jste kdekoli na světě, rádi nasdílíte své příspěvky a zkušenosti.

Musím něco udělat se svým účtem, abyste mohli najít můj příspěvek?

Váš účet musí být veřejný, abychom mohli váš příspěvek s hashtagem #UpliftingMinds najít.

Jakou částku plánuje ASICS darovat?

Darujeme £2 za každou sdílenou fotografii s hashtagem #UpliftingMinds. Získané prostředky až do celkové výše 100.000 liber pomohou poskytovat služby lidem, kteří mají problémy s duševním zdravím.