Vyberte kategorii Zavřít
info@sanasport.cz Odpovíme do 24 hodin
Fitness vybavení BOSU® Balance Trainer Pink

BOSU® Balance Trainer Pink

Produkt není v nabídce
podívejte se na podobné zboží
4 190 Kč 5 375 Kč ušetříte 1 185 Kč -22 %

Bosu

FTPR1419

Světová jednička a průkopník na poli balančních podložek. BOSU byl prvním výrobcem, který se pustil do výroby balančních podložek. Balanční podložka BOSU (Zkratka znamenaná BOTH SIDES UP - čili použití obou stran) je dokonalou pomůckou pro cvičení, rehabilitaci, nebo náročný trénink. BOSU balance trainer pink je vyroben v reakci na podporu léčby rakoviny prsu. V Americe je říjen měsícem, kdy se sportovci z části oblékají do růžové barvy a dávají tak najevo svůj souhlas a podporu s náklady na léčbu této nemoci.

BOSU je výrobcem cvičebních pomůcek a nejen balance trainerů. BOSU vyrábělo dva typy balančních podložek. Jednou z nich je BOSU balance trainer PROFI, která je určená do fitcentra a k velmi častému použití a je schopna vydržet enormní zátěž. Druhou balanční podložkou je BOSU balance trainer home. Tato podložka je určena pro domácí použití a není zcela vhodná pro každodenní, deseti hodinové namáhání.

Třetí, novou balanční podložkou, je BOSU balance trainer pink.

Balanční podložky jsou tvořeny tvrdou spodní skořepinou, která má miniaturní protiskluzové body. Uprostřed této strany BOSU je umístěň ventilek, skrze který BOSU nafouknete. Druhá strana je vyrobena z umělé membrány, která je uprostřed nafouknuta zhruba do výšky 25 centimetrů. Vrchní membrána je vyrobena z velice odolného a protiskluzového materiálu, jenž bude příjemně držet na podlaze a podložka vám nebude ujíždět nebo naopak bude perfektně držet vaše nohy, aby nesjížděly a nehrozil pád z BOSU.

Svalové dysbalance a oslabené vnitřní svalstvo bývá jedním z častých problémů, které postihují jak běžnou populaci, tak sportovce, kteří hrají takzvané jednostranné sporty. BOSU je jednou z pomůcek, která je zaměřena na procvičení body core a vnitřních drobných svalů, které zajišťují tělesnou stabilitu.

BOSU balance trainer je také jednou z oblíbených pomůcek pro skupinové lekce. S ohledem na to, že cvičení s vlastní vahou je v této době velký trend a může jej provádět téměř kdokoli, je BOSU velmi zajímavou pomůckou, která by mohla dovybavit vaše fitness centrum.

POPIS:

  • Průměr: 63 cm
  • Výška 23 cm
  • Barva umělé membrány: Růžová
  • Barva spodní části: Šedivá
  • Na vršku kopule: Logo BOSU
  • Hmotnost: 7,3 kg
  • Nosnost: Neomezená
  • Balení obsahuje: BOSU, pumpičku, ventilek

Parametry

Sport Fitness / CrossFit
Typ fitness pomůcky Balanční podložka

Pomůžeme s výběrem zboží
Odborné produktové dotazy

Prodejna v Brně
+420 724 955 068 Po-Pá 10:00-18:00, So 9:00-13:00
brno@sanasport.cz Pište kdykoliv, brzy odpovíme
Prodejna v Praze
+420 737 121 161 Po-Pá 10:00-18:00, So 10:00-14:00
praha@sanasport.cz Pište kdykoliv, brzy odpovíme