info@sanasport.cz Odpovíme do 24 hodin

Otázky na chod Sanasportu zodpověděla i Nikča

25. 07. 2023
Otázky ohledně chodu Sanasportu jsme položili také PPC specialistce Nikče. Je tu s námi skoro 8 let a za tu dobu nás zná jako své boty (přesněji jako své oblíbené tenisky). Není tajemstvím, že Sanasport spojuje lidi a Nikča, její manžel i jejich dvě děti by o tom mohli vyprávět celé večery.
Otázky na chod Sanasportu zodpověděla i Nikča

Slavíme 14. Sansportiny! Za tu dobu jsme si společně prošli pestrou škálou situací. Některé byly příjemné, na některé bychom naopak nejraději zapomněli. I když ne, nezapomněli, protože chybami se člověk učí a nás naučily hodně.

V průběhu letošních Sanasportin vás budeme v sérii článků informovat o začátcích, průběhu i o budoucnosti našeho směřování.

K dnešnímu rozhovoru jsme pozvali Nikču Krpálkovou. Má u nás na starost především PPC reklamy, ale za dlouhou dobu působení si zkusila kde co.

1. Jak jsi se stala součástí týmu Sanasportu a jak dlouho už tu jsi?

Nikča: V Sanasportu jsem začala pracovat roku 2016 v marketingovém oddělení. Prošla jsem si ale spoustou úkolů napříč dalšími odděleními, až jsem se ujistila, že mě opravdu nejvíc baví PPC reklamy. Ty od té doby dělám až do teď (vyjma doby na mateřské dovolené).

2. Co tě motivuje a co tě nejvíce baví na této práci?

N: Sanasport je taková moje srdcovka. Za prvé moc ráda pracuji a učím se od lidí, které mám kolem sebe (včetně mého muže, se kterým občas sdílíme i pracovní večery po uložení dětí). A za druhé mě baví to, co Sanasport nabízí, jak se věnuje zákazníkům a jaké hodnoty vyznává.

3. Čím je Sanasport výjimečný a jaké jsou podle tebe jeho základní hodnoty?

N: To jsem částečně už zodpověděla v předešlé otázce. Myslím, že velkou předností je vztah k zákazníkovi a péče o něj. Věřte mi, že ne vždy je to snadná práce (to vidím díky vlastním zkušenostem). Snažíme se být maximálně nápomocní, aby měl zákazník nejlepší možný zážitek z nákupu – ponožkami začínaje a prémiovými botami nebo oblečením konče.
A pokud budu mluvit o vnitrofiremní kultuře, je to zaručeně work-life balance.

sportovně-kulturní vyžití

4. Co pro tebe osobně znamená sport?

N: Sport pro mě znamená oddech a čas jen pro sebe a svoje myšlenky. O mnoho víc teď, v roli mámy dvou dětí. Aktuálně nemůžu tvrdit, že je to každodenní součást mého života, nicméně o to víc se pak těším, až nazuji tenisky a někam si vyběhnu.

5. Jak vnímáš vztah mezi sportem, zdravím a filozofií Sanasportu?

N: Sport a zdraví jsou vlastně naše dva pilíře, což rovnou prozradí i název. Podle mě by jedno bez druhého nemohlo fungovat – bez pevného zdraví by se nám těžce sportovalo a díky sportu si naopak udržujeme své zdraví. Sport není jen o tom mít výsledky a podat co nejlepší výkon.

6. Jak se tvůj osobní přístup ke sportu prolíná s hodnotami Sanasportu?

N: Když jsem byla na střední, nesnášela jsem tělocvik a běhání především. Kdykoliv byla šance se ulít, neváhala jsem ani minutu. A proto by mě nikdy nenapadlo, že já budu mít největší radost z nových běžeckých tenisek. :-D

Ale jak jsem dospívala, začala se moje averze vůči sportu mírnit, až jsem se jednoho dne dostala ke Cross-Fitu. Tam jsem zjistila, že když děláš sport s fajn lidmi, dokážeš se neuvěřitelně překonat. Trénovala jsem v gymu každý den a začala jsem občas i běhat. Když se mi pak narodily děti, zaměřila jsem se především na péči o tělo po porodu. Věnuji se úplně nejzákladnějším dechovým cvičení a nejhlubším svalům v těle. Zůstala jsem také věrná běhu, to v podstatě jen díky Sanasportu. Je tu totiž spousta skvělých běžců, kteří mi jsou motivací. A navíc mám ty super nové boty, které nemůžu nechat ležet ladem!

7. Jaký je tvůj nejoblíbenější sport?

N: V současné době, jak už jsem zmínila, je to běhání. Snažíme se ale vést od malička ke sportu i naše děti, takže spolu chodíme po kopcích nebo si skočíme zaplavat. A doufám, že se mi jednou povede vrátit se ke Cross-Fitu. Sama už ale nejedu na maximální výsledky, jen chci být zdravá a mít zdravé tělo, které mi dovolí dělat vše, co budu chtít.

8. Máš nějakou vlastní vzpomínku, která ukazuje sílu sportu a jeho vliv na životní cestu?

N: Může to znít jako úplná banalita, ale doteď si vzpomínám na svůj první shyb. Předcházela mu spousta tréninků, mozolů a sedřených dlaní. Ale ten pocit, když to konečně vyšlo a všechno to předešlé úsilí se zúročilo, tak na ten nikdy nezapomenu. Kamarádi mi fandili a chodili mě plácat po ramenou. V tu chvíli jsem si potvrdila, že tvrdá dřina se vyplácí.

v běhu času

9. Máš v paměti situaci, kdy tobě nebo někomu ve tvém okolí sport pomohl v těžké životní situaci?

N: Nejde ani tak o těžkou životní situaci, ale moje mamka už od mládí trpěla na bolesti zad a došlo to až do takové fáze, že ji hrozila operace vyhřezlých plotýnek. Začala více sportovat a sportem si posílila tělo i jeho střed tak, že bolesti zad ustoupily a operace nebyla nutná.

10. Jaká je podle tebe aktuální situace v Sanasportu a jak vnímáš budoucnost?

N: Co si budeme povídat, letošní rok se mi zatím zdá jako takový křest ohněm. Mě se to osobně zase tolik nedotýká, když jsem ještě částečně na rodičovské dovolené, ale změny bohužel pocítilo dost našich zaměstnanců. Nicméně jsem optimista a vidím, že tu lidé dělají vše pro to, aby Sanasport fungoval co nejlépe. Určitě se zase všechno v dobré obrátí.

11. Co pro tebe znamená slogan Sanasportu „Sportuj srdcem“?

N: Pro mě osobně to znamená propojení sportu se zdravím. A možná o kousek víc i spojení mezi lidmi navzájem. Když máš výsledky nebo pěkné fotky z poslední túry, chceš se o ně s někým podělit a pochlubit se. No a když je nemáš, tak naopak oceníš nějakou tu motivaci od okolí. Ne nadarmo se říká, že ve dvou se to lépe táhne.

12. Máš nějakou speciální zprávu všechny sanasporťáky?

N: Snad jen, aby si uvědomovali, že zdraví máme všichni jenom jedno a je potřeba se o něj starat. Tak překonejte únavu, hoďte na chvíli starosti za hlavu a dopřejte si trochu té psychohygieny ve formě sportu. Každý krok se počítá :-)

Niki, děkujeme za rozhovor, je skvělé tě tady mít!

Skrze 14. Sansaportiny se vracíme zpět k našim kořenům. Ceny jsme snížili na minimum a v našem skladu je vám tak k dispozici několik tisíc produktů, které jinde výhodněji neseženete. Zůstaňte tu s námi ještě chvíli a prohlédněte si, co by se vám hodilo. Vám to udělá radost a nám místo pro nové podzimní kolekce.


DO E-SHOPU
Cenová
bomba
Akce zmizí za
3:01:19:07
Mizuno Aero Jacket
-53 % Běžecká bunda Mizuno Aero Jacket
1 117 Kč 2 390 Kč
už jen 3 ks za tuto cenu