Pokořte českou „Pevnost Boyard“

06. 05. 2013
Také jste kdysi nadšeně sledovali Pevnost Boyard a záviděli soutěžícím? Tak to pro vás máme dobrou zprávu. Pokud máte rádi dobrodružství, adrenalin a týmového ducha, můžete se pokusit zdolat „český Boyard“ neboli hru jménem TEPfaktor .
Pokořte českou „Pevnost Boyard“

O co jde?

O hru inspirovanou Pevností Boyard, kde týmy postupně prochází jednotlivými místnostmi v areálu a zdolávají náročné úkoly, za které dostávají indicie vedoucí k pokladu. Ačkoliv vás nečeká ani Paklíč, ani vám nikdo nebude po špatné odpovědi házet klíče do místního kačáku (aspoň, že tak) žádné triviality nečekejte. Zapotíte se pořádně, a pokud zvládnete všechny úkoly, můžete na sebe být právem pyšní.

Od každého trochu

Protrénujete si nejen svaly, ale také mozkové závity, a málokterý úkol se vám podaří napoprvé. Pořadí místností není stanovené a vybíráte si ho sami, takže pokud natrefíte na tři fyzicky náročné disciplíny za sebou, budete ještě s láskou vzpomínat na ten otravný hlavolam, který jste dali dohromady na sedmadvacátý pokus. Počet lidí v týmu není určený a na kategorie se nehraje, takže si tým můžete sestavit zcela libovolně – ale je rozhodně dobré namíchat pohlaví, fyzickou zdatnost i míru nadšení. Jinak by se mohlo stát, že některé týmy na úkoly prostě fyzicky nestačí a jiné se nechají snadno odradit, a nakonec půl hrací doby otráveně pročekají na nadšenější kolegy.

Jak to v praxi vypadá


Zdroj obrázků: www.tepfaktor.cz

Budete lézt, plazit se, šťavit logické myšlení, bojovat s míči, šplhat, procvičíte si i mrštnost, nervy a šikovnost. Propotíte se, ušpiníte, pravděpodobně trochu omlátíte (podle toho se také oblečte a vezměte si kvalitní boty), budete se pekelně soustředit, pořádně od plic nadávat a z každé překonané záludnosti mít obrovskou radost. A druhý den ráno budete při prvním pokusu o pohyb intenzivně vzpomínat, co jste to tam sakra vyváděli. A pomalu přemýšlet, s jakou partou byste mohli vyrazit příště…


Co říkají naši zákazníci?

Další uživatelské recenze »
Erik Přidáno: 18. listopadu 2017
100 %
Doporučuje obchod
  • Výborné jednání, vstřícnost, ochota
Ověřený zákazník Přidáno: 15. listopadu 2017
100 %
Doporučuje obchod

- velká spokojenost se vším

  Máte nějaký dotaz? Potřebujete pomoct? Zavolejte nám na +420 530 317 075

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.