info@sanasport.cz Odpovíme do 24 hodin

Sportovní rozjímání

30. 12. 2013
Blíží se nám konec roku a k němu zpravidla patří nejen vánoční šílenství, obžerství a nájezdy příbuzných, ale také bilancování roku uplynulého a pevná předsevzetí do toho následujícího. Jak to vypadá ve sportovní variantě? Docela často třeba takhle:
Sportovní rozjímání

Konec roku

Vánoce, to je klasicky ideální výmluva k nákupu jakékoliv výstroje, která se vám už dlouho líbí, ale je nekřesťansky drahá, a/nebo ne až tak docela nutná. Ale když už jsou ty Vánoce, tak by si člověk udělat radost měl, že ano… Takže někdy člověk nakonec naježí spíš sobě (ale když oni měli tu bundu v akci!) a ostatní řeší na poslední chvíli.

A pak přijde bilancování. V lepším případě za střízliva, v horším popud k mocnému filosofickému rozjímání najdete na dně sklenice s punčem či podobnou dobrotou.

Opravdoví profíci se zpravidla poplácají po zádech, jak to pěkně zvládli, ti nejhouževnatější rekreační se pochválí minimálně za morálku a snahu…a ti ostatní budou s výčitkou vzpomínat na všechny ty dny, kdy bylo moc vedro, moc mokro, moc zima venku, zato moc útulno vevnitř, nebo kdy jim plány kazily grilovačky či břicho plné vepřa knedla. Mentálně si pro výstrahu vyčiní, ale nevadí, už je tu zase šance začít s čistým štítem. A v tom novém roce, panečku, to všechno povedeme úplně jinak! Cvičit se bude! Běhat! Každý den!

Svěží nové začátky

Výsledek? V lednu bude všude nacpáno k prasknutí. V posilovně se nedostanete skoro k žádnému stroji bez čekání, protože na něm právě někdo provádí pohyby, jaké jste v životě neviděli, a ve všech parcích budete běhat v takovém štrůdlu, že si budete skoro jistí, že u východu rozdávají přinejmenším sachr dorty zdarma. Odevšaď na vás budou vyskakovat nováčci, ať už obsypaní pípající sportovní technikou od Ježíška, nebo ti, co v honbě za fyzičkou po letech zase vytáhli pruhované šusťákovky z Tuzexu.

Není se ale čeho bát, v únoru už to bude lepší a v březnu po většině předsevzetí už nebude ani památky, takže budeme mít prostor nerušeně realizovat ta svoje - a formu důkladně utužit. Tedy pokud nebude moc zima. Nebo vítr. Nebo mokro a sníh. A doma tak zatraceně teplo a útulno…

 


Cenová
bomba
Akce zmizí za
1:12:47:31
Saucony Freedom Tank
-69 % Dámské běžecké tílko Saucony Freedom Tank
301 Kč 962 Kč
už jen 15 ks za tuto cenu

12 důvodů proč nakoupit u nás

Více o nás »
 • why-Created with Sketch. Autorizovaný prodej 98 TOP značek
 • why-Created with Sketch. Kamenné prodejny v Praze a v Brně
 • why-Created with Sketch. Více než 7700 odběrných míst po celé ČR
 • why-Created with Sketch. Mobilní aplikace pro iOS a Android
 • why-Created with Sketch. Garance nejnižší ceny
 • why-Created with Sketch. Doprava ZDARMA od 499 Kč
 • why-Created with Sketch. Dárek k nákupu nad 6 000 Kč
 • why-Created with Sketch. Výběr z 23925 produktů, 4484 skladem
 • calendarCreated with Sketch. Zboží můžete vrátit a vyměnit až 30 dnů
 • why-Created with Sketch. Vybavení na 19 různých sportů
 • why-Created with Sketch. Běžecké tréninky ZDARMA
 • why-Created with Sketch. Diagnostika došlapu ZDARMA