info@sanasport.cz Odpovíme do 24 hodin

Správně se oblečte a pořádně se do toho opřete!

24. 02. 2020
Nemáte rádi zimu, protože vám bývá zima? Nemáte rádi chození, protože vás bolí nohy? Změňte svou nechuť a začněte si užívat zimní outdoorové řádění ve sněhu a mrazu. Podívejte se na naše videa a hned dostanete chuť prověřit, zda vaše chladné srdce trochu nepookřálo.
Správně se oblečte a pořádně se do toho opřete!

Na co se zaměřit při výběru třetí vrstvy oblečení?

Když chcete být při outdoorových aktivitách oblečeni tak akorát, je dobré nechat se inspirovat cibulovým vrstvením a naším videem.

Jak vybrat třetí vrstvu oblečení?

Jak vybrat správné trekingové hole?

Na turistiku se hodí hole - v létě i v zimě. Výhody jednotlivých typů outdoorových holí vám popíšeme v této videorecenzi.

Jak vybrat trekingové hole?

Co zvládá bunda Mammut Nordwand HS Flex?

Obrovská kapuce na helmu a spousta pružných zón se spolu s výše posazenými kapsami starají o bezpečí a maximální komfort při všech lezeckých dobrodružstvích. Odolný svrchní materiál a prodyšná membrána podtrhují kouzlo robustní zimní bundy Mammut Nordwand HS Flex.

Recenze bundy - Mammut Nordwand HS Flex

Jak je vybavený batoh Mammut Trion 50?

Na skialpové cesty i lezení plné adrenalinu je batoh Mammut Trion 50 a Mammut Trion Spine 50 naprosto geniální. Vejde se do něj vše, co potřebujete a nebude se vám plést při žádném pohybu.

Recenze - batoh Mammut Trion 50

Kde všude využijete batoh Mammut Nirvana 25?

Na batohu Mammut Nirvana 25 je asi tisíc různých kapes a multifunkčních popruhů, takže si můžete všechno přehledně seřadit a roztřídit. Tento batoh je geniální parťák na horské túry a výšlapy za adrenalinovým sjezdem.

Recenze batohu Mammut Nirvana 25


Cenová
bomba
Akce zmizí za
0:12:01:26
Ziener Nalos
-60 % Cyklistické triko Ziener Nalos
780 Kč 1 949 Kč
už jen 2 ks za tuto cenu