info@sanasport.cz Odpovíme do 24 hodin

Mammut Ducan Low GTX Men

Barevné varianty

Vyberte svou velikost Jak vybrat?

Dostupnost zboží
nejprve vyberte velikost
3 476 Kč 4 090 Kč ušetříte 614 Kč -15 %

Mammut

3030-03520-00288

Produktové video

Popis

Flexibilní všestranný stroj v horách. Jedinečná kombinace nejmodernějších technologií dává Ducan Low GTX bezkonkurenční komfort v technickém terénu a činí z něj bezkonkurenčního společníka v horách. Využívá inovativní technologii Mammut Flextron s pružinovou podešví ke stabilizaci nohy bez jakéhokoli zhoršení komfortu. Technologie MAMMUT Georganic 3D vytváří střih přizpůsobený pro chodidlo, což botě dodává působivě pohodlné nošení. Podešev vibram® nabízí větší přilnavost a bezpečnější krok, který vás bezpečně provede náročným terénem. Anatomicky tvarovaná stélka a asymetrické šněrování dodají botám design. Díky této turistické botě jsou hory u vašich nohou.

  • Technologie Mammut® Flextron ™
  • MAMMUT Georganická 3D technologie
  • Pružná konstrukce jazyka GORE-TEX®
  • Podešev Vibram® Flextron

Parametry

Sport Outdoor / Turistika
Sezóna 2019 Q1
Úprava obuvi Nepromokavá
Výška obuvi Nízká
Využití outdoor obuvi Lehká turistika
Typ outdoor obuvi A/B
Technologie GORE-TEX Extended Comfort , Mammut Flextron , Mammut Georganic 3D Technology

GORE-TEX Extended Comfort

Špičkové řešení pro obuv, které vás posune alespoň o krok před soupeře. Obuv je vyrobena z extrémně prodyšných a nepromokavých materiálů. Aby vyhověla náročným požadavkům, jsou jednotlivé součásti i samotná konstrukce dokonale sladěny. Obuv GORE-TEX® Extended Comfort je trvale nepromokavá, extrémně prodyšná a udrží vaše nohy v suchu a pohodlí za každého počasí, dokonce i při namáhavé fyzické aktivitě.

Mammut Flextron

Technologie Mammut Flextron podporuje přirozenou anatomii nohy a odlehčuje ji díky "barefoot" pocitu, jako byste běhali naboso. Jádrem technologie je podešev z pružinové oceli, která je integrována do mezipodešve a naléhá přímo na stélku. V podélném směru je flexibilní podporuje správný pohyb nohy. V příčném směru je podešev stabilní a zabraňuje propadání klenby. Tím je podpořeno anatomicky správné postavení nohy, ale i lepší držení těla – pro přirozený pohyb a účinnější využití energie.

Mammut Georganic 3D Technology

V Georganic výrobcích se pohyby a držení těla tvarují přímo na těle a vyvíjejí se do trojrozměrného řezu.

Výhody:

  • Svoboda při každém pohybu: střih je definován přímo na sportovci, což umožňuje přesnou podporu přirozených pohybů těla. Výsledkem je maximální volnost pohybu a perfektní fit.
  • Nové přizpůsobení: Definováním produktů pro sportovce vedla Georganic technologie ke dvěma novým tvarům oděvů na horní části těla. Tvar Y je určen pro vertikální pohyby a tvar T pro horizontální pohyby. Přestože se tento řez zaměřuje na lezecké pohyby, jeho použití lze rozšířit na všechny ostatní oblasti. Může být také přenesena do každodenního života a nabízí nově definované pohodlí.
  • Neomezené možnosti designu: snížené linie řezu připravují cestu pro dynamický a výkonově orientovaný design.
100 %
Doporučuje obchod
Ověřený zákazník Přidáno: 29. září 2019
  • obuv mammut je jednoznačně top

Pomůžeme s výběrem zboží
Odborné produktové dotazy

Prodejna v Brně
+420 724 955 068 Po-Pá 10:00-18:00, So 9:00-13:00
brno@sanasport.cz Pište kdykoliv, brzy odpovíme
Prodejna v Praze
+420 737 121 161 Po-Pá 10:00-18:00, So 10:00-14:00
praha@sanasport.cz Pište kdykoliv, brzy odpovíme