info@sanasport.cz Odpovíme do 24 hodin
Pánská bunda Mammut Eigerjoch IN Hybrid Jacket Men

Mammut Eigerjoch IN Hybrid Jacket Men

Pánská bunda

Produkt není v nabídce
podívejte se na podobné zboží
5 599 Kč 6 999 Kč ušetříte 1 400 Kč -20 %

Mammut

1013-00800-0001

Produktové video

Parametry

Sport Outdoor / Turistika , Lezení
Sezóna 2019 Q3
Roční období Celoroční
Vlastnost oblečení Ochrana proti chladu , Ochrana proti větru
Kapuce Ne
Typ bundy Bunda
Technologie Bluesign® , Diamond-Fuse , Mammut Connect , Mammut Georganic 3D Technology , MAMMUT High Reach Technology™ , Mammut Thermo Management System , Mammut Y Shape Pattern , MAMMUT® Vertical Motion Construction™ , Pertex Quantum Air , Polartec® Alpha® Direct , Pontetorto® Stretch

Bluesign®

Je nový standart pro bezpečnost a ochranu zdraví a životního prostředí při výrobě textilií. Ekologický Bluesign® Standard vznikl jako reakce na přísnou legislativu a zvyšující se poptávku po textilních výrobcích, které jsou šetrné k životnímu prostředí, nepředstavují žádná zdravotní rizika a v nejvyšší možné míře šetří přírodní zdroje. Označení bluesign® u textilních výrobků zaručuje kombinaci nízké ekologické zátěže a vysoké funkčnosti, kvality, moderního designu a komfortu.

Diamond-Fuse

Technologie Diamod Fuse používá jedinečné vlákna diamantového tvaru, které do sebe navzájem zapadají a tak vytvářejí silný, trvanlivý materiál odolný proti oděru a vodě.

Mammut Connect

Aplikace slouží uživatelům k získání podrobných informací  k jednotlivým produktům. Děje se tak jednoduše přiložením chytrého telefonu s aplikací k NFC čipu (NFC = Near Field Communication). Tu použila firma Mammut jako první outdoorová značka.

Mammut Connect má k dispozici tři hlavní sekce – produkty, aktivita, inspirace. První z nich nabízí informace o jednotlivém zboží a poskytuje i další poprodejní služby, jako je například prodloužení záruční doby, do budoucna je plánováno také zvaní zákazníků na různé outdoorové akce. Sekce aktivity slouží jako vrcholový deník, kde můžou zákazníci sbírat své úspěchy a sdílet je s komunitou, sekce inspirace navazuje na příběhy, které jsou již prezentovány na webových stránkách.

Mammut Georganic 3D Technology

V Georganic výrobcích se pohyby a držení těla tvarují přímo na těle a vyvíjejí se do trojrozměrného řezu.

Výhody:

  • Svoboda při každém pohybu: střih je definován přímo na sportovci, což umožňuje přesnou podporu přirozených pohybů těla. Výsledkem je maximální volnost pohybu a perfektní fit.
  • Nové přizpůsobení: Definováním produktů pro sportovce vedla Georganic technologie ke dvěma novým tvarům oděvů na horní části těla. Tvar Y je určen pro vertikální pohyby a tvar T pro horizontální pohyby. Přestože se tento řez zaměřuje na lezecké pohyby, jeho použití lze rozšířit na všechny ostatní oblasti. Může být také přenesena do každodenního života a nabízí nově definované pohodlí.
  • Neomezené možnosti designu: snížené linie řezu připravují cestu pro dynamický a výkonově orientovaný design.

Mammut Thermo Management System

Technologie udržení tepla Thermo Management Systém využívá vysoce kvalitních funkčních materiálů, které zaručují prodyšnost, odvádění vlhkosti, udržení tělesného tepla a ochranu před vlivy počasí, v oblastech, kde se sportovec nejčastěji potí a snadno prochladne, tudíž k takovým situacím nedochází.

Mammut Y Shape Pattern

Tvar Y je určen pro vertikální pohyby a tvar T pro horizontální pohyby. Přestože se tento střih zaměřuje na lezecké pohyby, jeho použití lze rozšířit na všechny ostatní oblasti. Může být také přenesen do každodenního života a nabízí nově definované pohodlí.

MAMMUT® Vertical Motion Construction™

MAMMUT® Vertical Motion Construction™ zajišťuje optimalizovanou ergonomii během alpských pohybových sekvencí vertikálním směrem.

Pertex Quantum Air

Pertex® Quantum Air je materiál vyznačující se zvýšenou propustností vzduchu. Zajišťuje rovnováhu mezi odolností proti větru a prodyšností.

Polartec® Alpha® Direct

Polartec® Alpha® Direct je vývojově zdokonalená technologie Alpha®, u které není nutné použití podkladové tkaniny. Vylepšený tvar a velikost vláken umožňuje jejich přímý kontakt s pokožkou nebo s jinými vrstvami oblečení. Tato nová konstrukce tak zvyšuje prodyšnost, dělá oblečení ještě více univerzálním a také snižuje celkovou hmotnost oděvu.

Aktivní izolace Polartec® Alpha® Direct nepřetržitě uvolňuje přebytečné tělesné teplo, které by jinak při nahromadění výrazně snižovalo komfort. Je to možné díky patentované technologii speciálních vláken, které nejsou překryty žádnou další vrstvou. Protože Polartec® Alpha® Direct je přirozeně hydrofobní materiál, výborně odolává veškeré vlhkosti a neuvěřitelně rychle schne.

  • TEPELNÁ REGULACE
  • RYCHLÉ SCHNUTÍ
  • NÍZKÁ HMOTNOST
  • VYSOKÁ PRODYŠNOST
  • STLAČITELNOST
  • VYSOCE ODOLNÝ MATERIÁL

Pontetorto® Stretch

PONTETORTO TECNOSTRETCH je kombinací prémiové kvality, vzhledu, vysoké elasticity a tepelné izolace výborné úrovně. Vlákna obsahují materiál spandex, který dodává TECNOSTRETCH potřebnou pružnost. Materiál je velmi příjemný na dotek díky plyšové vnitřní vrstvě, která zároveň zadržuje velké množství tepla. Díky ideální kombinaci hustoty vláken a tkací techniky vzniká lehká, jemná a zároveň velmi odolná tkanina, která vyniká svými tepelnými vlastnostmi v poměru ke své hmotnosti.

Pomůžeme s výběrem zboží
Odborné produktové dotazy

Prodejna v Brně
+420 724 955 068 Po-Pá 10:00-18:00, So 9:00-13:00
brno@sanasport.cz Pište kdykoliv, brzy odpovíme
Prodejna v Praze
+420 737 121 161 Po-Pá 10:00-18:00, So 10:00-14:00
praha@sanasport.cz Pište kdykoliv, brzy odpovíme