info@sanasport.cz Odpovíme do 24 hodin
Pánské běžecké boty Mizuno Waveknit R2
Voucher + zdarma

Mizuno Waveknit R2

Pánské běžecké boty

Produkt není v nabídce
podívejte se na podobné zboží
4 190 Kč

Mizuno

J1GC182907

Při koupi tohoto produktu bez dodatečné slevy získáte navíc voucher na 500 Kč na další objednávku.


Jedinečná volnost pohybu, maximální pohodlí a tlumení. To vše splňuje WaveKnit R2 a v záloze má mnohem víc. SmoothRide mezipodešev tvoří kombinace U4icX a U4ic a spolu s vlnovou technologií Mizuno zajišťuje měkký a plynulý nášlap. Díky unikátnímu designu svršku se speciální tkanou strukturou padne obuv na noze jako ulitá, stane se vaší přirozenou součástí a bude vám oporou při každém kroku.

  • Svršek se speciální tkanou strukturou pohodlně sedí na noze a zajišťuje přirozený pohyb
  • Mizuno vlnová technologie zajišťuje vyšší míru tlumení a přizpůsobivost

Kombinace U4icX a U4ic v mezipodešvi a vlnové technologie Mizuno dodávájí tomuto modelu nejlepší poměr tlumení, nízké váhy a rychlosti. Díky konstrukci Smoothride zažijete jedinečný pocit lehkosti a plynulosti pohybu. Speciální tkaná struktura materiálu svršku zaručuje maximální pohodlí nošení a volnost pohybu.

Parametry

Sport Běh
Sezóna 2019 Q1
Typ došlapu Neutrální
Typ běžecké obuvi Tréninková
Typ povrchu - běh Silnice
Úprava obuvi Prodyšná
Šířka boty Široká
Tlumení Střední tlumení
Drop 12 mm
Technologie Mizuno Wave , SmoothRide , X10 , U4iC , U4icX , Waveknit

Mizuno Wave

Unikátní technologie, která kombinuje dvě základní vlastnosti potřebné pro funkční běžeckou botu - odpružení a stabilitu.

Při běhu je tělo nadměrně zatěžováno, a proto je důležitá správná kombinace odpružení a stability ke snížení rizika zranění.

Vlnová deska poskytuje výborné odpružení rozptýlením síly nárazu na větší plochu. Stabilita vlnové technologie je získána konstrukčním rozdílem mezi vnější a vnitřní stranou boty, a tím odolává stlačení mezipodešve v nejvíce zatěžovaných oblastech. Základní prvky odpružení a stability ve vlnové desce mohou být navrženy pro jakéhokoliv běžce a výsledek je nejlehčí, technologicky vyspělá, výkonnostní sportovní obuv.

SmoothRide

Technologie SmoothRide byla vytvořena k co nejplynulejšímu přechodu mezi prudkým zrychlením a zpomalením při běhu snížením nárazu a zvýšením flexibility. Tato technologie dovoluje Mizunu vytvořit běžeckou obuv, která umožňuje velmi pohodlný běh. Mizuno je považováno za vedoucí značku v designu a technologii obuvi a se SmoothRide udělalo další krok k maximálnímu požitku a výkonu při běhu.

X10

X10 je odolná karbonová guma, která se umisťuje na patní část podrážky, tedy na její nejzatěžovanější část. Prodlužuje tímto životnost a odolnost boty.

U4iC

Cílem značky Mizuno je podpořit co nejefektivnější pohyb, poskytnout maximální komfort a celkový zážitek euforie z běhu. Technologie U4iC posouvá laťku opět o kus výš. Speciální směs materiálu mezipodešve U4iC je o 30% lehčí než předchozí ap+, přesto si zachovává stejné vlastnosti odpružení a pohodlí, které běžci od značky Mizuno očekávají.

U4icX

Evoluční lehká mezipodešev, která poskytuje odpružení běhu bez obav z velkých nárazů.

Waveknit

Mizuno, inspirovaný naší ikonickou technologií Wave, představuje WAVEKNIT. Náš pletený svršek má vysoce pohodlnou vlnovou konstrukci a poskytuje přirozené a dynamické přizpůsobení jeho schopnostem natahování a držení. V kombinaci s podešví některých z našich nejoblíbenějších představitelů bot, prožijete zcela nový běžecký zážitek.

Pomůžeme s výběrem zboží
Odborné produktové dotazy

Prodejna v Brně
+420 724 955 068 Po-Pá 11:00-18:00, So 9:00-13:00
brno@sanasport.cz Pište kdykoliv, brzy odpovíme