Vyberte kategorii Zavřít
info@sanasport.cz Odpovíme do 24 hodin
Běžecké boty NVii Forest 2

NVii Forest 2

Běžecké boty

Produkt není v nabídce
podívejte se na podobné zboží
3 590 Kč

NVii

6000013

Bezhřebová krosovka vyvíjená primárně pro výkonnostní orienťák, překážkové běhy a těžší, technický trail. Za vývojem této kolekce stojí kvarteto špičkových orienťáků Peter Ivars, Waren Key, Petter Thoresen a Thierry Gueorgiou, které ještě doplnil matador vývoje orienťáckých podešví Knutte Nord.

Základním svrškovým materiálem je velmi odolný, stabilní, nenasákavý a prodyšný materiál z dílny vyhlášeného amerického výrobce Supefabric. Obvod celé boty je vyztužen syntetickou obsázkou, která je na vybraných místech perforovaná. Tato perforace rychleji a efektivnějí odvodňuje lůžko boty v případě totálního promočení.

Vnitřní klenba je vyztužena pryžovým dílem ProtectOR, který má ochránit tuto citlivou část chodiel před naražením na větve nebo kameny. Výztuha je vyvedena až na šněrování a zároveň napomáhá k jisté a účinné fixaci chodidel. Pevné šněrování je podložené ergonomicky tvarovaným jazykem, který se nezařezává do nártních šlach a výrazně zvyšuje komfort v botě.

Mezipodešev se sklonem 6 mm v patní části nabízí dostatečný komfort na dlouhé běhy, střední část je vyztužena, aby chránila plantární fascii před přetížením a přední část je optimalizovaná pro maximální flexibilitu a propriocepci.

Podešev je vyvinuta tak, aby nabídla co nejlepší grip v různém lesním prostředí. Prostě orienťák. Speciální konstrukce špuntů vychází ze 3 základních úrovní. V první úrovni jsou zde špunty o výšce 7,5mm, které mají zajistit kontakt v hlubokém blátě. Ve druhé rovině následuje rastr 6,5mm vysokých špuntů, které podporují kontakt na pevnějším podkladu. Ve střední a patní části podešve jsou pak podpoůrné, různě vysoké a širší špunty, které podporují stabilní kontakt v sebězích. Směs podešve je v orienťáku velmi dobře známý butyl rubber s výbornou odolností a skvělými kontatními parametry.

Součástí balení jsou také náhradní vkládací stélky optimalizované na závod. Mají nižší výšku - nabídnou tedy větší agilitu.

Váha 225g (UK8).

Parametry

Sport Běh
Sezóna 2020 Q1
Typ došlapu Neutrální
Typ běžecké obuvi Tréninková , Závodní
Typ povrchu - běh Terén - trail
Úprava obuvi Prodyšná
Šířka boty Standardní
Tlumení Nízké tlumení
Drop 6 mm

Pomůžeme s výběrem zboží
Odborné produktové dotazy

Prodejna v Brně
+420 724 955 068 Po-Pá 10:00-18:00, So 9:00-13:00
brno@sanasport.cz Pište kdykoliv, brzy odpovíme
Prodejna v Praze
+420 737 121 161 Po-Pá 10:00-18:00, So 10:00-14:00
praha@sanasport.cz Pište kdykoliv, brzy odpovíme