info@sanasport.cz Odpovíme do 24 hodin

On Running Cloudventure Waterproof

Pánské běžecké boty

Vyberte svou velikost Jak vybrat?

Dostupnost zboží
nejprve vyberte velikost
3 832 Kč 4 790 Kč ušetříte 958 Kč -20 %
  • Tento produkt má dopravu zdarma
  • icon-Created with Sketch. Vrátit produkt můžete až 30 dní

On Running

000032.99251

Tato 100% voděodolná běžecká obuv je vyrobena s extrémním odpružením a přilnavostí. Běhejte na každé stezce za jakýchkoli podmínek.

Pozemní řízení

Nově nakonfigurovaný systém CloudTec® spojuje síly se superpěnou Helion™ pro co nejhladší a nejpohodlnější jízdu v měnících se podmínkách. Vylepšená technologie Missiongrip™ nabízí naši dosud nejlepší přilnavost a díky bezkonkurenčnímu tlumení prvků Zero Gravity Cloud vám sjezd patří.

100% odolnost proti větru a vodě

Naše dosud nejtenčí a nejprodyšnější membrána je 100% nepromokavá. Blokuje vítr a zároveň umožňuje nohám dýchat. Je vysoce elastická, takže se můžete volně pohybovat i po nerovném terénu. A je stejně měkká a pohodlná jako odolná proti povětrnostním vlivům.

Žádné výmluvy

Čím vyšší je hora, tím rychleji se mění počasí. Boty Cloudventure Waterproof jsou určeny pro trailový běh za jakýchkoli podmínek. Pokud nabízí spoustu tlumení, neochvějnou přilnavost a má také překvapivě nízkou hmotnost. S novým prakem Speedboard™ pro ještě lepší zpětnou vazbu na terén.

Parametry

Sport Běh
Sezóna 2021 Q3
Typ došlapu Neutrální
Typ běžecké obuvi Tréninková
Typ povrchu - běh Terén - trail
Úprava obuvi Nepromokavá
Modelová řada On Running Cloudventure
Šířka boty Standardní
Tlumení Střední tlumení
Drop 6 mm
Technologie Missiongrip™ , Speedboard

Missiongrip™

Žádné dvě stezky nejsou stejné. Přijetí této nepředvídatelnosti znamená jediné, podešev která zvládne cokoli. Missiongrip přináší odolnost trailové boty s nezaměnitelným pocitem běhu na obláčcích. Různé trakční gripy vám pomohou vyrovnat se s drsnou a hladkou zemí a dosáhnout vrcholu v rekordním čase. Bezkonkurenční odpružení CloudTec pak tlumí nárazy a vy se stanete pánem seběhu.

Speedboard

Spolu s prvky Cloud podporuje konstrukční struktura Speedboardu přirozený valivý pohyb vaší nohy. Od přistání po odraz a na další krok podporuje každý aktivní pocit běhu. Každý Speedboard je přizpůsoben pro jiný model a pracuje synchronně s celou podešví, aby zajistil zážitek, který vás dostane.

Pomůžeme s výběrem zboží
Odborné produktové dotazy

Prodejna v Brně
+420 724 955 068 Po-Pá 11:00-18:00, So 9:00-13:00
brno@sanasport.cz Pište kdykoliv, brzy odpovíme
Prodejna v Praze
+420 737 121 161 Po-Pá 11:00-18:00, So 10:00-14:00
praha@sanasport.cz Pište kdykoliv, brzy odpovíme