Vyberte kategorii Zavřít
info@sanasport.cz Odpovíme do 24 hodin

PHP developer

Práce PHP programátor Pardubice

O Sanasportu

Jsme společnost zaměřená na prodej špičkového sportovního zboží se specializací na běh, halové sporty a outdoor. Aktuálně provozujeme CZ a SK eshopy, 4 kamenné prodejny, mobilní aplikaci a B2B. Neustále rosteme o desítky procent a plánujeme expanzi na nové trhy.

O týmu

Máme skvělý in-house tým, navzájem si pomáháme a vzděláváme se. Společně pracujeme na jednom produktu, proto ho neustále zlepšujeme a zdokonalujeme. Aktuálně jsme 3 backend developeři + frontendista. Do vývojového týmu hledáme 2 spolehlivé kolegy, kteří se nebojí výzev a inovací.

Co děláme?

Práce u nás je velmi různorodá a je jedno, jestli tě baví více backend nebo frontend. Neustále ladíme vlastní back office systém, hrajeme si s hardwarem např. čtečkami a zebra tiskárnami. Staráme se o integraci desítek externích systémů a stále přidáváme nové. Rok 2019 bude ve znamení postupného redesignu (eshopu i aplikace), spouštění nových trhů a automatizace. Pokud chceš být u toho, určitě si přijdeš na své a dostaneš příležitost růst.

Jak to děláme?

Používáme moderní technologie, nebojíme se zkoušet nové a stávající neustále aktualizujeme. Snažíme se o minimální feedback loop, takže neprogramujeme do šuplíku. Do produkce nasazujeme několikrát denně a každou změnu ihned vyhodnocujeme. Od nápadu po nasazení často uběhne pouze několik minut.
Vývoj máme postavený na Dockeru a Gitu. V Gitlabu řešíme vše od issues, MR, code review až po deploy. Gitlab CI nám automaticky hlídá přísný code style, spouští testy a statickou analýzu. Nový kód má povinně striktní typy, PSR-4 a nejnovější Phpstan na nejvyšším levelu. Starší kód postupně přesouváme a aktuálně máme pokryto 50% projektu.
Backend běží na PHP 7.3, MariaDB, Elasticsearch, RabbitMQ a Redisu. Postavený je na Nette, Doctrine a Symfony komponentách. Na psaní API používáme Apitte (PSR-7 a middlewares).
Na frontendu používáme webpack, Bootstrap a jQuery, které chceme postupně nahradit. Hodně se nám líbí Vue.js.
Píšeme i dokumentaci a generujeme jí pomocí VuePress.

Co ti můžeme nabídnout?

 • Volnou pracovní dobu, žádné od-do
 • Home office dle domluvy
 • Odpovídající odměna a motivační bonusový systém
 • Progresivní systém dovolené a sick days
 • Kancelář v centru Pardubic
 • Dva monitory a standing desk
 • Mladý pohodový tým a psí smečku
 • Nákup sportovního vybavení se zaměstnaneckou slevou
 • Příspěvek na vzdělávání a konference
 • Fotbálek na protažení zápěstí
 • Výborná káva Doubleshot
 • Ovoce pro přísun vitamínů

Pokud tě nabídka zaujala, neváhej se ozvat. Rádi tě poznáme u kávy nebo piva a ukážeme ti, jak to u nás chodí. Stačí když pošleš CV, odkaz na LinkedIn nebo Github na e-mail jan.koci@sanasport.cz a my se ti ozveme ;-)

Jan Kočí

Jan Kočí, vedoucí vývoje

Cenová
bomba
Akce zmizí za
1:20:07:36
Kari Traa Mathea LS
-45 % sleva Dámské funkční triko Kari Traa Mathea LS
769 Kč 1 399 Kč
už jen 11 ks za tuto cenu

  Máte nějaký dotaz? Potřebujete pomoct? Zavolejte nám na +420 530 317 075

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.