Vyberte kategorii Zavřít
info@sanasport.cz Odpovíme do 24 hodin
Pánské běžecké boty Salomon Ultra /Pro

Salomon Ultra /Pro

Pánské běžecké boty

Barevné varianty

Produkt není v nabídce
podívejte se na podobné zboží
1 925 Kč 3 850 Kč ušetříte 1 925 Kč -50 %

Salomon

L40790400

Obuv na dlouhé traily stvořená k překonávání limitů a zážitků z běhu. Běhání ultra závodů prověří tebe i tvé boty. ULTRA PRO poskytuje pohodlí, ochranu a podporu na velké vzdálenosti, aby pomohla nohám při únavě a také perfetkně držela na jakémkoli povrchu. Přidejte skvělé přizpůsobení a to je volba pro odhodlané vytrvalostní běžce. ULTRA PRO je navržena tak, aby vám pomohla dosáhnout cílové čáry.
Benefity:
•Komfort na dlouhé vzdálenosti: Kompozice této mezipodešve si udržuje své pohodlí, odpružení a odskočení na vzdálenost ultra.
•Dynamický běh: S mezipodešví, která šetří energii a přiníší skvělé odvalování bude běh plynout jako nikdy před tím. Lámací zóna v podrážce pomáhá udržovat jistotu při seběhu.
•Nastavitelný opěrný bod: Sensifit má plovoucí křídla, která usnadňují nastavení v přední a střední části chodidla, jak se vaše potřeby mění během dlouhém běhu. Poskytují také zvýšenou ochranu.
•Přilnavost: S gumovou směsí Contagrip® pro všechny povrchy a všestranným vzorem výstupků zajišťuje ULTRA PRO jistotu přilnavosti na mokrém i suchém povrchu.

Parametry

Sport Běh
Sezóna 2019 Q3
Typ došlapu Neutrální
Typ běžecké obuvi Tréninková
Typ povrchu - běh Terén - trail
Úprava obuvi Prodyšná
Šířka boty Standardní
Tlumení Vysoké tlumení
Drop 8 mm
Technologie Contagrip , Dynamic Ride , Sensifit

Contagrip

Pomáhá zajišťovat optimální záběr na různorodém povrchu a využívá ideální kombinace speciálních gumových komponentů s protismykovými schopnostmi pro specifické aktivity. Nezanechává šmouhy na podlaze.

Dynamic Ride

Mezipodešev s valivým profilem a zesílením ve střední části obuvi dává obrovskou míru důvěry v sebězích v extrémním terénu.

Sensifit

Stabilita / svoboda pohybu. Konstrukce využívá pružné, prodyšné látky přizpůsobené tělu a lehké úpravy pro přizpůsobení a stabilitu. Vesta neodskočí, ale umožňuje pohodlné dýchání.

Pomůžeme s výběrem zboží
Odborné produktové dotazy

Prodejna v Brně
+420 724 955 068 Po-Pá 10:00-18:00, So 9:00-13:00
brno@sanasport.cz Pište kdykoliv, brzy odpovíme
Prodejna v Praze
+420 737 121 161 Po-Pá 10:00-18:00
praha@sanasport.cz Pište kdykoliv, brzy odpovíme