logo Asics

Východ slunce symbolizuje nový začátek. Přináší šanci začít nanovo. Využijte krásu ranního rozbřesku a začněte den pohybem. Garantujeme vám, že vaše duše bude zářit pozitivním myšlením. Vychutnejte si tu chvíli, je jen vaše - nikoho jiného.

Připojte se k nám a začněte s pohybem už při východu slunce. Sdílejte svoje selfíčka s hashtagem #SunriseMind, společnost ASICS pošle za každý snímek příspěvek neziskové organizaci Mind.

Přidejte se k nám s hashtagem #SunriseMind

Je to součástí něčeho většího

Nezáleží na tom, jestli jdete na procházku se psem, nebo hned po ránu běžíte maraton. Každým pohybem pomůžete svému okolí. Připojte se k naší kampani a začněte se hýbat hned, jak vylezete z postele. Označte hashtagem #SunriseMind svoje selfies a sdílejte je mezi sebou, přispějete tím na dobrou věc. Za každý takto označený snímek pošle společnost ASICS £ 2 na účet organizace Mind, která se zabývá výzkumem vlivu pohybu a sportu na pozitivní myšlení.

Je to pro nás všechny

Na oslavu Mezinárodního dnu žen spouštíme sérii událostí, které mají za úkol zlepšit pozitivní myšlení žen a dívek na celém světě. Rádi vám poradíme s technickými patáliemi sportovního vybavení a podpoříme vás, abyste si mohly naplno užívat výhody pravidelného pohybu.

Prozkoumejte kolekci Sakura

Dámská kolekce Sakura využívá technické materiály, které nejlépe podporují ladné křivky v pohybu. Teď je totiž ten správný čas vymanit se lenosti a skrze pohyb osvobodit svou mysl.

Nimbus 23
Sakura
Materiály
Dynablast
Ukázat kolekci

Boty stvořené pro vás

Ať už se poohlížíte po maximálním tlumení nebo po spolehlivé podpoře na každém kroku, vyhledávač ideální obuvi je tu pro vás, abyste vždy věděly, z čeho vybírat perfektní boty přesně pro sebe.

Hodí se vědět...

Konstrukce se žlábkem u špičky

Plynulý přechod

Konstrukce se žlábkem u špičky
Bota má u špičky speciální žlábek, který pomáhá vyvažovat váš došlap. Díky tomu můžete plynule přejít do dalšího kroku.

Nová 3D konstrukce boty

Tlumený dopad

Nová 3D konstrukce boty
Technologie pod patou vám pomůže dobře cítit povrch, zatímco pěna vám zprostředkuje příjemné tlumení.

Technologie Trusstic™

Vylepšená stabilita

Technologie Trusstic™
Tato technologie je navržená přímo pro ženy. Trusstic™ dodává stabilitu a zajistí měkký a příjemný došlap každého kroku.

Bezešvé legíny

Příjemné a spolehlivé

Bezešvé legíny
Vysoký pas zaručí optimální padnutí těchto bezešvých legín. Díky jejich pohodlí si vychutnáte každý svůj běh.

Bunda Sakura

Lehká a prodyšná

Bunda Sakura
Tato lehoučká bunda vás ochrání před deštěm a její síťovaná podšívka se postará o pohodlí a skvělou prodyšnost.

Tílko Sakura

Inspirováno jarem

Tílko Sakura
Tílko má stejnou barvu jako úchvatné květy japonských třešní. Lehký a rychleschnoucí materiál vám bude dělat radost.

Svěží design láká k pohybu

Ženské tělo je výjimečný organismus. Každá žena si zaslouží nosit oblečení a obuv, které ji přesně padnou a pomohou jí cítit se krásná. Kolekce Sakura je vytvořená přesně za tímto účelem. Od hlavy k patě nabádá ženy k pohybu a pomáhá jim uvědomovat si svou jedinečnost.

Kolekce Sakura

Naslouchejte mysli, porozumíte tělu

​Vždy jsme věřili v pozitivní vliv pohybu na duševní zdraví každého z nás. Vlastně i proto jsme si zvolili název ASICS. Je to akronym věty „Anima Sana In Corpore Sano“, což volně přeloženo znamená „Ve zdravém těle je zdravý duch“. Platí to i opačně, když budete zdraví psychicky, opustí vás kdejaké fyzické neduhy. Tento rok se celý ASICS vrhnul na pomoc a snaží se podporovat duševní pohodu všech lidí.

Naslouchejte mysli, porozumíte tělu

Vždy jsme věřili v pozitivní vliv pohybu na duševní zdraví každého z nás. Vlastně i proto jsme si zvolili název ASICS. Je to akronym věty „Anima Sana In Corpore Sano“, což volně přeloženo znamená „Ve zdravém těle je zdravý duch“. Platí to i opačně, když budete zdraví psychicky, opustí vás kdejaké fyzické neduhy. Tento rok se celý ASICS vrhnul na pomoc a snaží se podporovat duševní pohodu všech lidí.