info@sanasport.cz Odpovíme do 24 hodin

Workshop v Brně s Víťou Kněžínkem

18. 05. 2023
Běhat umí každý, ale ne každý běhá správně. Co dělat, abyste se zbavili bolesti kolenou, píchání v boku a dalších situací, které omezují vás běh? Všechno se dozvíte na našem workshopu, stačí se zdarma zapsat.
Workshop v Brně s Víťou Kněžínkem

Správná běžecká technika

Co by měl vědět každý běžec a na co je potřeba si dávat pozor? To se dozvíte na běžeckém workshopu v Brně.
Ten proběhne 25. května od 17:00 do 19:00 hodin v naší prodejně. 

Po obecných radách přijde na řadu individuální práce s každým z vás. To vše samozřejmě zdarma a s pořádnou dávkou nadšení.

Občerstvení pro všechny je zajištěno a každý z vás dostane na konci workshopu ještě dárkovou tašku jako bonus.

Celý běžecký workshop povede běžec a ultramaratonec Vítek Kněžínek. Vítek je běžec s více než 10 lety zkušeností. Za tuto dobu se mimo jiné intenzivně věnoval diagnostice běhu a vedení skupinových i osobních tréninků.V běžecké komunitě je známý svými recenzemi a odbornými články. Za zmínku rozhodně stojí i jeho osobní rekordy. 5000 m odběhl v čase 15:55, půlmaraton za 1:14:50 a 54 km na trailovém závodě Šutr54 zvládl za 4:29:30. Více se o něm můžete dozvědět na jeho instagramu @vitek.knezinek.

Co o workshopu říká sám Víťa?

„Umí běhat každý? Tak trochu ano, ale většina běžců dělá velké množství chyb, které jim způsobují řadu potíží od bolesti kolen až po píchání v boku.
Při dvouhodinovému workshopu se budeme věnovat nejčastějším chybám v běžecké technice a jak se jich vyvarovat. Na konci workshopu budeš mít mnohem lepší představu o tom, jak běhat s větší lehkostí a nižším rizikem zranění. Správná technika je naprostý základ pro všechny běžce bez ohledu na výkonnost, ať už běháš pro radost, nebo na výkon.

Prakticky si ukážeme ideální držení těla, práci rukou, správný došlap a celou řadu dalších užitečných věcí. Probereme i tréninkové základy a praktické rady, které ti pomohou běhání výrazně zpříjemnit.

Workshop je určen pro běžce všech výkonnostních úrovní. Na sebe vezmi pohodlné (ideálně sportovní) oblečení, které ti umožní volně se hýbat. Kromě teorie si totiž spoustu cvičení a drilů vyzkoušíš na vlastní kůži a na řadu přijde i ukázkový rozbor tvého běhu.“

Vyplňte formulář, ať s vámi počítáme!

Stáčí nám pár údajů o vás a vše je hotovo. Zapište se mezi účastníky prostřednictvím tohoto formuláře a jste tam! Je to zdarma.

chci na workshop


Cenová
bomba
Akce zmizí za
6:16:46:42
Kari Traa Humlesnurr Tee
-69 % Dámské tričko Kari Traa Humlesnurr Tee
589 Kč 1 919 Kč
už jen 8 ks za tuto cenu