Vyberte kategorii Zavřít
info@sanasport.cz Odpovíme do 24 hodin

Mammut Albula Half Zip HS Hooded Jacket Men

Pánská bunda s kapucí

Barevné varianty

Vyberte svou velikost Jak vybrat?

Dostupnost zboží
nejprve vyberte velikost
3 642 Kč 4 599 Kč ušetříte 957 Kč -21 %

Mammut

1010-27790-0001

Pánská bunda s kapucí Albula Half Zip HS, to je větrovka se zipem do půlky délky. Je ideální pro každé outdoorové dobrodružství. Výroba je šetrná k životnímu prostředí díky hlavnímu materiálu vyrobenému ze 100 % recyklovaného polyesteru. Bunda je obarvená pomocí metody šetrné k životnímu prostředí, která nikdy nevybledne. Je pohodlná díky velmi příjemnému, lehkému a pružnému materiálu. Albula Half Zip je praktická bunda do deště, kterou lze snadno uložit do klokaní kapsy a zajistit pomocí dodávané karabiny, když ji nepoužíváte.

  • Lehký, pružný materiál pro optimální pohodlí
  • Vrstva hlavního materiálu ze 100 % recyklovaného polyesteru
  • Barveno pomocí procesu dope-dye pro větší udržitelnost
  • Dvoubodové nastavení bundy
  • Voděodolný přední zip
  • Předtvarované manžety s pružným páskem
  • 2 boční kapsy s vodoodpudivými zipy
  • Nastavitelný lem
  • Malá karabina pro zajištění uložené bundy
  • Bunda se vejde do klokaní kapsy

Parametry

Sport Outdoor / Turistika
Sezóna 2020 Q1
Roční období Celoroční
Vlastnost oblečení Ochrana proti větru
Kapuce Ano
Typ bundy Bunda
Technologie Bluesign® , DWR , Mammut Connect

Bluesign®

Je nový standart pro bezpečnost a ochranu zdraví a životního prostředí při výrobě textilií. Ekologický Bluesign® Standard vznikl jako reakce na přísnou legislativu a zvyšující se poptávku po textilních výrobcích, které jsou šetrné k životnímu prostředí, nepředstavují žádná zdravotní rizika a v nejvyšší možné míře šetří přírodní zdroje. Označení bluesign® u textilních výrobků zaručuje kombinaci nízké ekologické zátěže a vysoké funkčnosti, kvality, moderního designu a komfortu.

DWR

Zkratka pochází od Durable Water Repellency (trvale odpuzující vodu). Jedná se o trvalou impregnaci zajišťující voděodolnost. Díky ní vnější materiály nevstřebávají vlhkost. Je používána jak u fleecového, tak u nepromokavého oblečení a stanů. Její účinnost se ale postupně snižuje v důsledku opakovaného praní.

Mammut Connect

Aplikace slouží uživatelům k získání podrobných informací  k jednotlivým produktům. Děje se tak jednoduše přiložením chytrého telefonu s aplikací k NFC čipu (NFC = Near Field Communication). Tu použila firma Mammut jako první outdoorová značka.

Mammut Connect má k dispozici tři hlavní sekce – produkty, aktivita, inspirace. První z nich nabízí informace o jednotlivém zboží a poskytuje i další poprodejní služby, jako je například prodloužení záruční doby, do budoucna je plánováno také zvaní zákazníků na různé outdoorové akce. Sekce aktivity slouží jako vrcholový deník, kde můžou zákazníci sbírat své úspěchy a sdílet je s komunitou, sekce inspirace navazuje na příběhy, které jsou již prezentovány na webových stránkách.

Pomůžeme s výběrem zboží
Odborné produktové dotazy

Prodejna v Brně
+420 724 955 068 Po-Pá 10:00-18:00, So 9:00-13:00
brno@sanasport.cz Pište kdykoliv, brzy odpovíme
Prodejna v Praze
+420 737 121 161 Po-Pá 10:00-18:00, So 10:00-14:00
praha@sanasport.cz Pište kdykoliv, brzy odpovíme