Vyberte kategorii Zavřít
info@sanasport.cz Odpovíme do 24 hodin
Pánské triko s dlouhými rukávy Mammut Moench Advanced Half Zip Longsleeve Men

Mammut Moench Advanced Half Zip Longsleeve Men

Pánské triko s dlouhými rukávy

Produkt není v nabídce
podívejte se na podobné zboží
3 059 Kč 3 599 Kč ušetříte 540 Kč -15 %

Mammut

1016-00540-0001

V horách vám dobré vybavení vyhraje polovinu bitvy. Není nic nepříjemnějšího než podráždění od vlhkého spodního prádla, které jste zapotili při výšlapu, pěší turistice nebo na lyžařské výpravě. Naštěstí kolekce Eiger Extreme zahrnuje pánské triko Moench Advanced ML se zipem do půl délky. Kombinace materiálu s přízí Cordura poskytuje odolnost proti otěru. Pod pažemi je tenký materiál Powerdry, který je přirozeně antibakteriální a potlačuje zápach. To znamená, že triko Moench Advanced lze snadno nosit několik dní v řadě.

  • Kombinace materiálů Pontetorto® a Technostretch® zajišťuje optimální odvod vlhkosti a neomezenou volnost pohybu
  • Cordura příze zvyšuje odolnost proti otěru a struktura vazby na vnitřní straně dodává vysokou prodyšnost
  • Vrstva v podpaží je z tenkého materiálu Pontetorto® Merino Technowool pro přirozené zamezení zápachu
  • MAMMUT® Vertical Motion Construction™ přináší optimalizovanou ergonomii do horských podmínek
  • Vysoký límec s optimální ochranou krku
  • Zip na poloviční délku usnadňuje oblékání a umožňuje rychlou ventilaci za vyšších teplot
  • Otvory pro palce uzavírají rukávy
  • Uvnitř je systém MAMMUT CONNECT
  • Vyrobeno v Evropě

Parametry

Sport Outdoor / Turistika , Volný čas
Sezóna 2019 Q3
Vlastnost oblečení Elastické
Kapuce Ne
Technologie Bluesign® , Mammut Connect , MAMMUT® Vertical Motion Construction™ , Pontetorto Tecnostretch® , Pontetorto® Merino Tecnowool

Bluesign®

Je nový standart pro bezpečnost a ochranu zdraví a životního prostředí při výrobě textilií. Ekologický Bluesign® Standard vznikl jako reakce na přísnou legislativu a zvyšující se poptávku po textilních výrobcích, které jsou šetrné k životnímu prostředí, nepředstavují žádná zdravotní rizika a v nejvyšší možné míře šetří přírodní zdroje. Označení bluesign® u textilních výrobků zaručuje kombinaci nízké ekologické zátěže a vysoké funkčnosti, kvality, moderního designu a komfortu.

Mammut Connect

Aplikace slouží uživatelům k získání podrobných informací  k jednotlivým produktům. Děje se tak jednoduše přiložením chytrého telefonu s aplikací k NFC čipu (NFC = Near Field Communication). Tu použila firma Mammut jako první outdoorová značka.

Mammut Connect má k dispozici tři hlavní sekce – produkty, aktivita, inspirace. První z nich nabízí informace o jednotlivém zboží a poskytuje i další poprodejní služby, jako je například prodloužení záruční doby, do budoucna je plánováno také zvaní zákazníků na různé outdoorové akce. Sekce aktivity slouží jako vrcholový deník, kde můžou zákazníci sbírat své úspěchy a sdílet je s komunitou, sekce inspirace navazuje na příběhy, které jsou již prezentovány na webových stránkách.

MAMMUT® Vertical Motion Construction™

MAMMUT® Vertical Motion Construction™ zajišťuje optimalizovanou ergonomii během alpských pohybových sekvencí vertikálním směrem.

Pontetorto Tecnostretch®

TECNOSTRETCH® je jemný a velmi lehký elestický materiál vhodný pro aktivní sport. Vazba vláken tvoří odolnou vnější stranu, zatímco vnitřní polyesterová strana má výborné termoizolační vlastnosti a výnikající schopnost odvodu potu. Spojení polyesteru s elastanem je originální řešení pro materiál s širokým využitím.

Pontetorto® Merino Tecnowool

Výjimečná funkční kombinace vláken merino vlny (40%) se syntetickými vlákny (45% Polyester, 15% Nylon). Díky podílu vlněných vláken zabezpečuje použitý materiál dobrou ochranu proti chladu a resistenci vůči tělesnému zápachu i při několikadenním, například expedičním nošení.  Funkční syntetická vlákna zároveň zajišťují rychlé schnutí těchto produktů a kompenzují tak obvyklou nevýhodu čistě vlněného prádla. Dokonalá kombinace pro sport a jiné outdoorové aktivity.

Pomůžeme s výběrem zboží
Odborné produktové dotazy

Prodejna v Brně
+420 724 955 068 Po-Pá 10:00-18:00, So 9:00-13:00
brno@sanasport.cz Pište kdykoliv, brzy odpovíme
Prodejna v Praze
+420 737 121 161 Po-Pá 10:00-18:00, So 10:00-14:00
praha@sanasport.cz Pište kdykoliv, brzy odpovíme