Vyberte kategorii Zavřít
info@sanasport.cz Odpovíme do 24 hodin
Pánská bunda Mammut Nordwand HS Thermo Hooded Jacket Men

Mammut Nordwand HS Thermo Hooded Jacket Men

Pánská bunda

Produkt není v nabídce
podívejte se na podobné zboží
10 979 Kč 12 199 Kč ušetříte 1 220 Kč -10 %

Mammut

1010-24750-0239

Parametry

Sport Outdoor / Turistika , Lezení
Sezóna 2018 Q3
Roční období Celoroční
Vlastnost oblečení Ochrana proti chladu
Kapuce Ano
Typ bundy Bunda
Technologie Mammut Thermo Management System , Mammut® High Visibility Backer Technology ™ , MAMMUT® Vertical Motion Construction™ , Pertex® Shield AP , YKK Vislon®

Mammut Thermo Management System

Technologie udržení tepla Thermo Management Systém využívá vysoce kvalitních funkčních materiálů, které zaručují prodyšnost, odvádění vlhkosti, udržení tělesného tepla a ochranu před vlivy počasí, v oblastech, kde se sportovec nejčastěji potí a snadno prochladne, tudíž k takovým situacím nedochází.

Mammut® High Visibility Backer Technology ™

Mammut® High Visibility Backer Technology ™ Speciální technologie pro lepší viditelnost v jakémkoli terénu.

MAMMUT® Vertical Motion Construction™

MAMMUT® Vertical Motion Construction™ zajišťuje optimalizovanou ergonomii během alpských pohybových sekvencí vertikálním směrem.

Pertex® Shield AP

Pertex Shield AP je vysoce výkonná nepromokavá, ale zároveň dobře prodyšná látka, která je vybavena moderní vzdušnou membránou, která nabízí nejvyšší úroveň trvanlivosti a výkonu pro profesionální a extrémní použití.

Membrána Pertex Shield AP obsahuje vysokou koncentraci rovnoměrně rozmístěných mikroporézních otvorů, které mají vysoce hydrofobní vlastnosti. Tato membrána hraje dvojí roli, což dává látce jak vodotěsnost, tak vysoký stupeň propustnosti pro vlhkost.

Tato tkanina nabízí vyšší pohodlí v širokém spektru povětrnostních podmínek a prostředí a její trvanlivá konstrukce zajišťuje spolehlivou ochranu po celou dobu životnosti oděvu, a to i po delší dobu v extrémních podmínkách.

Hlavní přednosti: výjimečný komfort a výkon, vysoce odolná vodoodpudivá povrchová úprava, pevný a odolný, vysoká prodyšnost

YKK Vislon®

YKK produkty můžete najít ve všech oblastech průmyslu. YKK vyrábí široký sortiment zipů, knoflíků, spon a doplňků na zapínaní a tyto jsou celosvětově známé pro jejiich výjimečnou kvalitu a životnost. Jsme hrdí na to, že používáme výhradně YKK zipy a spony na všech našich oděvech.

Pomůžeme s výběrem zboží
Odborné produktové dotazy

Prodejna v Brně
+420 724 955 068 Po-Pá 10:00-18:00, So 9:00-13:00
brno@sanasport.cz Pište kdykoliv, brzy odpovíme
Prodejna v Praze
+420 737 121 161 Po-Pá 10:00-18:00, So 10:00-14:00
praha@sanasport.cz Pište kdykoliv, brzy odpovíme