info@sanasport.cz Odpovíme do 24 hodin

Mizuno Wave Rider Gtx

Pánské běžecké boty

Barevné varianty

Vyberte svou velikost Jak vybrat?

Dostupnost zboží
nejprve vyberte velikost
3 279 Kč 4 490 Kč ušetříte 1 211 Kč -27 % Nejnížší prodejní cena za posledních 30 dní: 3 279 Kč
  • Tento produkt má dopravu zdarma
  • icon-Created with Sketch. Vrátit produkt můžete až 30 dní

Mizuno

J1GC227902

Stvořená pro běžce, kteří vyráží ven za jakéhokoliv počasí. Svršek s Gore-Tex membránou Vás udrží v suchu a pohodlí i v nepřízni počasí, a podešev Wgrip Rubber pevně na nohou i přes záludnosti terénu. Ty nejlepší technologie Mizuno dodají vašemu běhu sílu a rychlost. MIZUNO ENERZY FOAM zajišťuje vynikající tlumení a přenos energie a Mizuno vlnová deska se postará o plynulý a energický přechod do každého dalšího odrazu.

  • MIZUNO ENERZY FOAM, v celé délce mezipodešve, poskytuje vynikající tlumení a vysokou míru přenosu energie.
  • Mizuno vlnová deska zajišťuje výborné tlumení a stabilitu, podporuje přenos váhy a dodává extra energii každému dalšímu odrazu.
  • Neviditelná membrána Gore-Tex vám zaručí pohodlí v každém počasí.
  • Podešev Wgrip Rubber a speciální vzorek podešve zajišťují vynikající trakci na mokrém i suchém povrchu a v nezpevněném terénu.

Lehkost a plynulost nášlapu, příznačná pro Wave Rider, v modelu vhodném nejen na silnici, ale i lehký terén. Navíc s vodě odolnou výbavou do špatného počasí.

  • Pro začínající i zkušené běžce střední váhové kategorie, kteří běhají každý den, za každého počasí.
  • Technologie: Mizuno Wave, Mizuno Enerzy, U4ic, SmoothRide, Gore-Tex, Wgrip, MIZUNO vlnová deska
  • Materiály: Z více než 90 % recyklovaný materiál tkaniček a na stélce. Vlnová deska z materiálu na rostlinném základu Pebax Rnew®.
  • Výška podešve (v mm): 24/36

Parametry

Sport Běh
Sezóna 2023 Q3
Typ došlapu Neutrální
Typ běžecké obuvi Tréninková
Typ povrchu - běh Silnice , Terén - trail
Úprava obuvi Nepromokavá , Prodyšná
Modelová řada Mizuno Wave Rider , Mizuno Wave
Šířka boty Standardní
Tlumení Střední tlumení
Drop 12 mm
Technologie Gore-Tex® , Mizuno Wave , Pebax® Rnew , SmoothRide , U4iC , Mizuno Enerzy

Gore-Tex®

 Gore-Tex® membrána udrží nohy v suchu a pohodlí a zvyšuje prodyšnost při všech aktivitách v chladném počasí. Jde o standardní třívrstvý laminát zaměřený na odolnost a dlouhou životnost.

Mizuno Wave

Unikátní technologie, která kombinuje dvě základní vlastnosti potřebné pro funkční běžeckou botu - odpružení a stabilitu.

Při běhu je tělo nadměrně zatěžováno, a proto je důležitá správná kombinace odpružení a stability ke snížení rizika zranění.

Vlnová deska poskytuje výborné odpružení rozptýlením síly nárazu na větší plochu. Stabilita vlnové technologie je získána konstrukčním rozdílem mezi vnější a vnitřní stranou boty, a tím odolává stlačení mezipodešve v nejvíce zatěžovaných oblastech. Základní prvky odpružení a stability ve vlnové desce mohou být navrženy pro jakéhokoliv běžce a výsledek je nejlehčí, technologicky vyspělá, výkonnostní sportovní obuv.

Pebax® Rnew

Ekologický materiál pro výrobu vlnové desky, který je šetrný k přírodnímu prostředí. Při jeho výrobě se produkuje méně uhlíku. Je vyroben z přírodních materiálů - olejovin. Je trvanlivý a ponechává si všechny výkonnostní vlastnosti.

SmoothRide

Technologie SmoothRide byla vytvořena k co nejplynulejšímu přechodu mezi prudkým zrychlením a zpomalením při běhu snížením nárazu a zvýšením flexibility. Tato technologie dovoluje Mizunu vytvořit běžeckou obuv, která umožňuje velmi pohodlný běh. Mizuno je považováno za vedoucí značku v designu a technologii obuvi a se SmoothRide udělalo další krok k maximálnímu požitku a výkonu při běhu.

U4iC

Cílem značky Mizuno je podpořit co nejefektivnější pohyb, poskytnout maximální komfort a celkový zážitek euforie z běhu. Technologie U4iC posouvá laťku opět o kus výš. Speciální směs materiálu mezipodešve U4iC je o 30% lehčí než předchozí ap+, přesto si zachovává stejné vlastnosti odpružení a pohodlí, které běžci od značky Mizuno očekávají.

Mizuno Enerzy

MIZUNO ENERZY FOAM je speciální materiál-pěna v mezipodešvi, dodávající obuvi bezkonkurenční měkkost a odpružení a současně odolnost. Oproti předchozím materiálům je 17% měkčí a zajišťuje o 15% vyšší návrat energie z dopadu.

Pomůžeme s výběrem zboží
Odborné produktové dotazy

Prodejna v Brně
+420 724 955 068 Po-Pá 10:00-18:00, So 9:00-13:00
brno@sanasport.cz Pište kdykoliv, brzy odpovíme