info@sanasport.cz Odpovíme do 24 hodin
Pánská běžecká obuv Mizuno Wave Shadow 5

Mizuno Wave Shadow 5

Pánská běžecká obuv

Produkt není v nabídce
podívejte se na podobné zboží
2 026 Kč 3 490 Kč ušetříte 1 464 Kč -42 %

Mizuno

J1GC213001

Wave Shadow 5, s technologií MIZUNO WAVE ve střední a přední části mezipodešve, je navržena pro běžce, kteří preferují hladký nášlap přes střední část chodidla. Vynikající tlumení a přenos energie dodává materiál MIZUNO ENERZY v celé déle spodní části mezipodešve.

Technologie MIZUNO WAVE tvoří střední a přední část mezipodešve. Běžcům preferujícím nášlap přes střední část chodidla, tak zajišťuje pocit plynulého a hladkého nášlapu.

Specifikace produktu:

  • MIZUNO ENERZY, v celé délce spodní části mezipodešve, poskytuje vynikající tlumení a přenos energie.
  • Technologie MIZUNO WAVE, horní část mezipodešve ve tvaru vlny, zvyšuje stabilitu a hladkost nášlapu přes střední část chodidla, aniž by ubírala na účinnosti tlumení.

Parametry

Sport Běh
Sezóna 2022 Q1
Typ došlapu Neutrální
Typ běžecké obuvi Tréninková , Závodní , Tempová
Typ povrchu - běh Silnice
Úprava obuvi Prodyšná
Modelová řada Mizuno Wave , Mizuno Wave Shadow
Šířka boty Standardní
Tlumení Střední tlumení
Drop 8 mm
Technologie Mizuno Wave , Dynamotion Fit , X10 , U4iC , Mizuno Enerzy

Mizuno Wave

Unikátní technologie, která kombinuje dvě základní vlastnosti potřebné pro funkční běžeckou botu - odpružení a stabilitu.

Při běhu je tělo nadměrně zatěžováno, a proto je důležitá správná kombinace odpružení a stability ke snížení rizika zranění.

Vlnová deska poskytuje výborné odpružení rozptýlením síly nárazu na větší plochu. Stabilita vlnové technologie je získána konstrukčním rozdílem mezi vnější a vnitřní stranou boty, a tím odolává stlačení mezipodešve v nejvíce zatěžovaných oblastech. Základní prvky odpružení a stability ve vlnové desce mohou být navrženy pro jakéhokoliv běžce a výsledek je nejlehčí, technologicky vyspělá, výkonnostní sportovní obuv.

Dynamotion Fit

Mizuno Dynamotion Fit technologie je založena na 3D analýze těla v pohybu. Vytváří střih, díky němuž oděv i obuv dokonale padne a poskytuje volnost pohybu.

X10

X10 je odolná karbonová guma, která se umisťuje na patní část podrážky, tedy na její nejzatěžovanější část. Prodlužuje tímto životnost a odolnost boty.

U4iC

Cílem značky Mizuno je podpořit co nejefektivnější pohyb, poskytnout maximální komfort a celkový zážitek euforie z běhu. Technologie U4iC posouvá laťku opět o kus výš. Speciální směs materiálu mezipodešve U4iC je o 30% lehčí než předchozí ap+, přesto si zachovává stejné vlastnosti odpružení a pohodlí, které běžci od značky Mizuno očekávají.

Mizuno Enerzy

MIZUNO ENERZY FOAM je speciální materiál-pěna v mezipodešvi, dodávající obuvi bezkonkurenční měkkost a odpružení a současně odolnost. Oproti předchozím materiálům je 17% měkčí a zajišťuje o 15% vyšší návrat energie z dopadu.

Pomůžeme s výběrem zboží
Odborné produktové dotazy

Prodejna v Brně
+420 724 955 068 Po-Pá 11:00-18:00, So 9:00-13:00
brno@sanasport.cz Pište kdykoliv, brzy odpovíme
Prodejna v Praze
+420 737 121 161 Po-Pá 11:00-18:00, So 10:00-14:00
praha@sanasport.cz Pište kdykoliv, brzy odpovíme

Co říkají naši zákazníci

Další uživatelské recenze »
100 %
Doporučuje obchod
Ověřený zákazník Přidáno: 28. květen 2023
  • Skvělá a rychlá komunikace s obchodem, vždy skvělé jednání!
80 %
Doporučuje obchod
Ověřený zákazník Přidáno: 16. květen 2023

Vše v pořádku