info@sanasport.cz Odpovíme do 24 hodin

Oakley Manorburn

Pánské sluneční brýle

Barevné varianty

Ve čtvrtek 7. 7. u vás

Máme už jen 2 kusy. Bude jeden Váš?

3 147 Kč 4 940 Kč ušetříte 1 793 Kč -36 %

Oakley

94790956

Inspirovaný úspěchem modelu Sylas. Tento styl nabízí stejnou všestrannost a jednoduchost v klasické siluetě vhodné pro více typů tváří.
Pevný, ale lehký rám z O-matter poskytuje odolnost a přispívá k celodennímu pohodlí.

Specifikace vlastností:

  • Three-point Fit je tříbodový systém držení brýlí na obličeji, navržený pro maximální pohodlí a aby vaše brýle byly přesně opticky usazené na obličeji. Vše doplněno ještě silikonovými nosními podložkami, které se ideálně přizpůsobí a netlačí.
  • Model je k dispozici s Prizm ™ čočkami, které jsou navrženy ke zlepšení vnímání barev, zvýšeného kontrastu a detailů, abyste si co nejvíce užili vaše aktivity.
  • Aby se udržely čočky Oakley s vysokým rozlišením Oakley HDO®, přichází vaše nové brýle se speciálně tkaným elektrostatickým pytlíkem Microclear ™ pro jejich čištění a skladování. Jeho použití zachová dlouho vynikající optickou kvalitu čistých zorníků z Plutonite® materiálu od Oakley.
  • Mikro sáček Microclear ™ pravidelně perte a sušte na vzduchu.
  • Odolnost a celodenní pohodlí díky lehkému a odolnému polykarbonátu O Matter ™.

Prizm ™ je revoluční technologie v optice čoček postavená na desetiletích vědeckého výzkumu barev a jejich šíření. Čočky Prizm ™ poskytují bezprecedentní kontrolu propustnosti světla, což vede k přesně vyladěným barvám pro maximalizaci kontrastu a zlepšení viditelnosti jednotlivých barevných odstínů a tím možnost rozeznávat lépe nerovnosti nebo detaily, které pouhým okem nejsem schopni registrovat.

Polarizované čočky Oakley HDPolarized odfiltrují 99% nežádoucího odraženého odlesku bez rozmlžení a optického zkreslení, které může přijít s polarizovanými čočkami vyrobenými konvenčními výrobními technikami. V kombinaci s Prizm ™ nabízí ještě čistší nezkreslený obraz a maximalizovaný kontrast pro lepší viditelnost.

Parametry

Sport Volný čas
Sezóna 2022 Q1
Polarizace Ano
Typ produktu - brýle Brýle
Typ čočky Prizm polarizační
Kontrast Zvýšený
Typ obrouček Celorámové
Ochrana 3 - silné záření (slunečno)
Technologie O-Matter , Prizm Technology , Unobtanium®

O-Matter

Oakley O-Matter je lehký plastový materiál navržený tak, aby byl odolný a pohodlný. Materiál je také navržen pro odolnost proti nárazu díky kontrolované pružnosti, aniž by se časem deformoval jako acetát. Je dvakrát tak silnější než acetát, ale o 25% lehčí.

Prizm Technology

Prizm je revoluční technologie čoček od společnosti Oakley. Dramaticky vylepšuje detaily a poskytuje ultra přesné vyladění barev, navržené pro konkrétní prostředí. Čočky jsou speciálně navrženy tak, aby poskytovaly větší bohatost vašeho vizuálního zážitku, abyste mohli podávat lepší výkon. S běžnými slunečními brýlemi vypadá svět nudně a ploše, ale díky technologii čoček PRIZM ™ vše vypadá živě a zářivě a odhaluje nuance, které by za normálních okolností zůstaly očím skryty.

Unobtanium®

Originální inovace Oakley Unobtanium zvyšuje přilnavost potem a zajišťuje, že rám brýlí vám bude vždy správně sedět na místě, a to i v těch nejnáročnějších podmínkách.

Pomůžeme s výběrem zboží
Odborné produktové dotazy

Prodejna v Brně
+420 724 955 068 Po-Pá 11:00-18:00
brno@sanasport.cz Pište kdykoliv, brzy odpovíme
Prodejna v Praze
+420 737 121 161 Po-Pá 11:00-18:00
praha@sanasport.cz Pište kdykoliv, brzy odpovíme