info@sanasport.cz Odpovíme do 24 hodin
Unisexová kombinéza POC Skin GS

POC Skin GS

Unisexová kombinéza

Barevné varianty

Produkt není v nabídce
podívejte se na podobné zboží
13 189 Kč 16 490 Kč ušetříte 3 301 Kč -20 % Nejnížší prodejní cena za posledních 30 dní: 13 189 Kč

POC

PC501228269

Rychlostní kombinéza Skin GS byla pro rok 2020 aktualizována a je vyrobena výhradně z nové tkaniny se zvýšenou odolností, aby se minimalizovalo zasekávání a poškození od suchých zipů na chráničích holení a předloktí. Nová, odolnější tkanina odpovídá předpisům FIS a lze ji používat v soutěžích, které jsou pod sankcemi FIS.
Chrániče jsou zabudovány do kožené kombinézy na rukou, bocích a nohou. Další ochranu lze nosit pod oblečením, protože kožený oblek je tvarován tak, aby bez problémů spolupracoval s chráničem zad POC VPD nebo bundou VPD Air Comp. Ochranné základní vrstvy Resistance Layer i Base Armor s Dyneemou jsou navrženy tak, aby se vešly pod Skin GS a zvýšily ochranu před tržnými ranami.
Úchyty v dolních částech nohavic a delší rukávy s otvory pro palce fungují tak, aby udržely oblek na místě při pohybu těla.

Parametry

Sport Sjezdové lyžování
Sezóna 2022 Q1
Roční období Podzim / zima
Kapuce Ne
Technologie DWR , Dyneema®

DWR

Zkratka pochází od Durable Water Repellency (trvale odpuzující vodu). Jedná se o trvalou impregnaci zajišťující voděodolnost. Díky ní vnější materiály nevstřebávají vlhkost. Je používána jak u fleecového, tak u nepromokavého oblečení a stanů. Její účinnost se ale postupně snižuje v důsledku opakovaného praní.

Dyneema®

Dyneema® je high-tech materiál využívaný na některých místech cyklistických kalhot pro maximální eliminaci rizika prodření v případě pádu z kola. Dyneema® vlákno je 15x pevnější než ocel, plave na vodě a je jemné jako hedvábí. Dyneema® vlákno zamezí úplnému protržení látky v případě pádu, chrání kůži a tím snižuje riziko vážných zranění. Tuto technologii používají jezdci World Tour pelotonu.

Pomůžeme s výběrem zboží
Odborné produktové dotazy

Prodejna v Brně
+420 724 955 068 Po-Pá 10:00-18:00, So 9:00-13:00
brno@sanasport.cz Pište kdykoliv, brzy odpovíme