info@sanasport.cz Odpovíme do 24 hodin

Skinners Athleisure Metal Grey

Ponožkoboty

Barevné varianty

Vyberte svou velikost Jak vybrat?

Dostupnost zboží
nejprve vyberte velikost
1 250 Kč

Skinners

SKNRATSG

Produktové video

Popis

Něco mezi ponožkami a botami, tak by se daly definovat Skinners, novinka na poli sportovního obutí. Nebo spíš oblečení? Skinners spadají mezi barefoot obuv, ovšem na široké škále bot tohoto typu jsou až tím posledním článkem před úplně bosou nohou.

Jde o ponožky z funkčního, lehce kompresního úpletu s antibakteriální úpravou a příměsí stříbra. Jsou pohodlné, nikde neškrtí a neodírají, zabraňují množení bakterií a vzniku zápachu.

Ze spodní strany jsou vyztuženy "podrážkou" z malých částeček velmi odolné švédské gumy zapuštěné do textilie bez použití lepidel a ftalátů. Díky této houževnaté voděodolné vrstvě si můžete užívat výhody bosé chůze pohodlně a bezpečně. Skinners mají spolehlivý grip a nekloužou ani na kamenech či naleštěné palubovce. Jak můžete vidět ve videu, nezaleknou se ani střepů či dokonce zákeřných lego kostiček. Jak moc příjemná nebo nepříjemná vám taková masáž bude, to už záleží na tom, zda jsou vaše chodidla zvyklá na bosou chůzi. Nejsou? O důvod víc, proč si pořídit Skinners a dopřát svým nohám požitek z přirozeného pohybu. Posílíte tak svaly a vazy v chodidlech, což příznivě ovlivní nejen postavení vašich nohou, ale celého těla.

Kdy Skinners oceníte?

  • Na cestách - netahejte s sebou těžká a objemná zavazadla plná bot. Skinners smotáte do malého lehkého klubíčka, které se vejde i do ledvinky.
  • Na bruslích či na kole - přeběhnout místa, kde se jet nedá, přejet z A do B v MHD, anebo se zastavit v příjemné kavárničce. To vše bude daleko jednodušší v pohodlném obutí a bez batohu na zádech.
  • Při procházkách naboso - prociťte intenzivní, ale bezpečný a pohodlný kontakt se zemí. Víc bosí a zároveň obutí už být nemůžete.
  • Při józe a ve fitku - Ve studiu či posilovně bývá chladno od země. Oblečte si ponožky, které vás zahřejí, při asánách nepodklouznou a ještě se nemusíte bát, že chytnete něčí plísně nohou. Zkrátka win-win-win! :)

Skinners jsou ryze český výrobek, který coby úspěšný start-up teprve nedávno odstartoval svou výrobu. Už nyní však dobývá svět. Vyzkoušejte si Skinners na vlastní došlap.

Parametry

Sport Běh , Outdoor / Turistika , Fitness / CrossFit , Volný čas
Sezóna 2017 Q3
Úprava obuvi Prodyšná
100 %
Doporučuje obchod
Ověřený zákazník Přidáno: 2. květen 2021

Je nutno se držet tabulky velikosti

80 %
Doporučuje obchod
Kuba Přidáno: 7. květen 2018

Chůze v těchto "botech" je opravdu nesmírně pohodlná. Vyzkoušeno při cestě z Ondřejníku, nožky jsou příjemně masírovány, podrážka je překvapivě velmi dobrá - čekal jsem, že kamení "ucítím" více (trochu jsem se obával, že až moc, že nohy budou bolet). Kompaktní rozměry a zanedbatelná váha jsou jasnou výhodou. Využívám jako rezervní boty, když jdu na kolo, brusle, motorku a taky jako "úlevové" boty při procházkách po kopcích a lesích. Jediná nevýhoda, která mě teda zamrzela opravdu hodně, byla ta, že když jsem po první procházce boty opláchl od prachu, tak mi drsná podrážka úplně rozedřela látku okolo kotníků. Nedovedu si představit, co by botky udělaly v pračce, i když se mohou prát. A to jsem je myl fakt opatrně. No nevadí. A další pro někoho nevýhoda, pro někoho výhoda - lidi na vás koukaj jak na blázna :D

  • rozměry váha design praktický obal
  • podrážka rozdírá látku
100 %
Doporučuje obchod
Ověřený zákazník Přidáno: 5. duben 2018
  • Pro ty, kteří rádi chodí bosky je to skvělá alternativa
100 %
Doporučuje obchod
Jan Berounský Přidáno: 18. leden 2018

Jsem zvědav jak dlouho vydrží podrážka, zatím jsem velice spokojen.

  • skvělý pocit, jako chůze na boso lehké, skladné můžete chodit po jakémkoliv povrchu bez obav z poranění chodidla a přitom cítíte všechny nerovnosti překvapivě v nich není zima ani při teplotách lehce nad nulou, pokud nebudete stát dlouho na jednom místě
  • pokud si vezmete ještě ponožku a půjdete do prudkého kopce, tam má noha tendenci vyklouzávat z boty přes patu

Pomůžeme s výběrem zboží
Odborné produktové dotazy

Prodejna v Brně
+420 724 955 068 Po-Pá 10:00-18:00, So 9:00-13:00
brno@sanasport.cz Pište kdykoliv, brzy odpovíme
Prodejna v Praze
+420 737 121 161 Po-Pá 10:00-18:00, So 10:00-14:00
praha@sanasport.cz Pište kdykoliv, brzy odpovíme