info@sanasport.cz Odpovíme do 24 hodin

Ahinsa shoes: Naboso a zodpovědně

06. 11. 2017
Bosá, veganská a etická, taková je obuv Ahinsa, kterou si u nás nově můžete pořídit. Její název je starý védský výraz pro "nenásilí" ve smyslu zodpovědného, ohleduplného a harmonického způsobu života. Celá výroba jejich “bosých” bot probíhá bez výjimky v České republice a nikomu při ní nebylo ublíženo :-)
Ahinsa shoes: Naboso a zodpovědně

Naše nová značka “bosé obuvi” bere svou produkci skutečně zodpovědně. Ahinsa si pečlivě hlídá, aby výroba jejích bot probíhala za důstojných a etických podmínek pro všechny zúčastněné, od pracovníků až po přírodu.

Materiály, které značka využívá, splňují nejpřísnější standardy zdravotní nezávadnosti, pocházejí výhradně ze států Evropské unie (většina přímo z ČR) a neobsahují žádné živočišné produkty. V nabídce naleznete obuv z čistě přírodních materiálů (konopí, len), ale také high-end syntetických materiálů, které se vyznačují mimořádnou prodyšností, voděodolností, flexibilitou a materiálová stálostí. Boty Ahinsa jsou veganské a nepáchají násilí na lidech ani na zvířatech.

Ahinsa shoes

A konečně, samotný koncept barefoot je založen na myšlence nenásilné boty, která chrání vaše nohy, ale zároveň jim poskytuje svobodu pro přirozenou práci svalů a posilování klenby. Boty Ahinsa jsou lehké, pružné, prostorné, nemají podpatek a skrze jejich tenkou podrážku máte možnost dokonale procítit terén. Obuv je navržena ve spolupráci s fyzioterapeuty a testována na Masarykově univerzitě tak, aby dokonale imitovala pocit bosé chůze a umožnila vám tak vychutnat si každý krok.

Doporučuje 93 nohou ze 100! ;-)

Ukázat nabídku Ahinsa shoes →


Cenová
bomba
Akce zmizí za
10:05:14:54
Sensor Cyklo Stars dámský dres kr.rukáv fialová
-59 % Triko na kolo Sensor Cyklo Stars
639 Kč 1 550 Kč
už jen 6 ks za tuto cenu