info@sanasport.cz Odpovíme do 24 hodin

Ambasador Pavel Paloncý přivezl ze Skotska bronz

03. 06. 2016
Mrkněte se na exkluzivní první dojmy ze závodu Cape Wrath Ultra našeho ambasadora Pavla - stojí to za to!
Ambasador Pavel Paloncý přivezl ze Skotska bronz

Zdravím do Sanasportu,

zpátky ze Skotska, zpátky v ČR, v realitě, v procesu...

400 kiláků, 8 dní, 51 hodin, 3. místo. I když jsem původně se chtěl pohybovat výše, za daných podmínek to hodnotím úspěšně.

Jednak se postupně dávám dohromady z osmidenního závodu, kde jsem měl spoustu problémů, a pak taky nějak zpracovávám výstupy a podrobný článek o závodu.

Cape Wrath Ultra - jak to celé začalo:

Přestože se jednalo o 400km 8denní etapový expediční závod, první etapa byl prostě dostih. Relativně rovinatá záležitost, kde vedoucí skupina zpočátku čítala 7 běžců, postupně se z ní však odpadalo, stejně jako na Tour de France.

Nejenže jsme se jako běžci proháněli navzájem, ale jednou nás prohnala místní kráva. Po nečekaně težkém seběhu v cíli etapy nás čekal most, ve kterém milovníci dětské literatury poznali most, přes který jezdí Harry Potter se svým psem do Bradavičnic nebo kam to jezdí.

V cíli spousta času a pohody. Přestože mi Fenix vyčíslil dobu zotavení po etapě na 62 hodin, cítil jsem se večer připravený na další etapu. A to bylo naposled, co jsem se takhle cítil...

Na podrobné statistiky Pavlova běhu z prvního, potažmo i dalších dnů se můžete podívat zde: https://connect.garmin.com/modern/activity/1195261408


Cenová
bomba
Akce zmizí za
8:09:52:06
Sensor Cyklo Stars dámský dres kr.rukáv fialová
-59 % Triko na kolo Sensor Cyklo Stars
639 Kč 1 550 Kč
už jen 6 ks za tuto cenu