info@sanasport.cz Odpovíme do 24 hodin

Asics Gel Nimbus 20: Maratonská edice

11. 04. 2018
Buďte neskromní a nechte se inspirovat největšími maratony světa. S limitovanou edicí Asics Gel Nimbus 20 se můžete obout do Paříže, Londýna, Barcelony, Stockholmu nebo Tokya.
Asics Gel Nimbus 20: Maratonská edice

Běžecká klasika v novém hávu, tak se dá popsat nová kolekce Asics Gel Nimbus 20 s unikátním designem inspirovaným maratonskými městy.

Červená jako londýnské double deckery

Asics Nimbus London

Dvoupatrové autobusy, telefonní budky, uniforma hradní stráže a teď i maratonské tenisky. Londýn zkrátka červenou rád, takže jestli rádi běháte až na krev, je to vaše město. Maraton se tu poprvé běžel v roce 1981 a jeho trasa vede podél řeky Temže.

buy


Oranžová jako písčité pláže Barcelony

Asics Nimbus Barcelona

Co takhle zaběhat si v samotném srdci Katalánska? Maraton v Barceloně se běhá od roku 1978 a vede hlavními ulicemi tohoto majestátního města.

comprar


Modrá jako půlnoc v Paříži

Asics Nimbus Paris

Ach ano, romantická Paříž. Procházka od Champs-Élysées přes Place de la Concorde po Foch Avenue zní sice mírumilovně, ale zaběhnout si ji s časem co nejvíce se blížícím dvěma hodinám už zas tak snadné není. V ulicích Paříže se běžci utkávají od r. 1896. Přidáte se k nim příští rok?

acheter


Zelená jako švédské jaro

Asics Nimbus Stockholm

Zima se sice ve Švédsku drží déle než u nás, ale až v červnu odstartuje 40. ročník stockholmského maratonu, bude tam už zaručeně zeleno. Nazujte Nimbusy vyvedené v jedné z dominantních barev tohoto závodu a vyrazte do ulic Stockholmu nebo jakékoliv jiného města. Jestli si dáte maraton nebo jinou vzdálenost, to už je na vás.

köpa


Pestrá jako japonské kreslené filmy

Asics Nimbus Tokio

Za černými kvádry tokijských byznysmenů to přímo tepe barvitou historií i nespoutaným koloritem současné japonské popkultury .

Běhá se tu nejmladší z uvedených  maratonů, který poprvé odstartoval v roce 2007. I letos, už tradičně, od Tokyo Metropolitan Government Building.

買う


Cenová
bomba
Akce zmizí za
2:20:22:15
Salomon Spectur W
-46 % Dámské běžecké boty Salomon Spectur W
1 819 Kč 3 390 Kč
už jen 5 ks za tuto cenu