info@sanasport.cz Odpovíme do 24 hodin

Běžecké tréninky v Brně

12. 12. 2014
SANASPORT ve spolupráci s firmou Andrlesport a běžeckým projektem RunForrestRun (RFR) připravili cyklus osmi skupinových tréninků pro zlepšení běžecké techniky.
Běžecké tréninky v Brně

Běh patří mezi zdánlivě jednoduché sportovní aktivity. Přesto se řada běžců dopouští chyb, které brzdí jejich výkonnost a mohou přivodit i nepříjemná zranění. Pro vás, kteří chcete běhat pravidelně a ve zdraví si běh užít, je technika běhu základním stavebním kamenem.

Běhej a rozvíjej svou kondici zdravě

Špičkový kondiční trenér a běžec Josef Andrle je autorem metodiky RFR, která vám umožní (stejně jako Forrestovi z filmu Forrest Gump) přes vnímání svého těla pocítit radost z běhu i zlepšit svoji výkonnost.

Hlavní témata jednotlivých tréninků:

 1. Vnímání chodidel a hlavy při běhu, senzomotorika
 2. Způsoby rozcvičení, kotník a jeho práce při běhu
 3. Odrazová cvičení pro zapojení kotníku
 4. Základní běžecké prvky aneb abeceda jinak
 5. Běžecká koordinace
 6. Práce paží a ramen při běhu
 7. Uvolněný běh = uvolněná práce boků
 8. Boční svalové skupiny při běhu

Základní parametry cyklu tréninků:

 • cyklus 8 tréninků bude probíhat každou středu od 7.1.2015 do 25.2.2015 místo tréninku: atletický tunel, Brno, Oblá 51c (sídliště Kamenný Vrch)
 • čas tréninku: 19 – 20 hodin
 • maximální počet běžců ve skupině je 12
 • cena vč. DPH: 180 Kč (jednotlivý trénink) nebo 1 400 Kč (cyklus 8 tréninků) nebo 1 260 Kč (cyklus 8 tréninků pro klienty Sanasport neboli jeden trénink zdarma)
 • přihlásit se můžete e-mailem na info@runforrestrun.cz nebo na tel. 778 033 838
 • záruka kvality: pokud si zaplatíte celý cyklus tréninků a po prvním tréninku nebudete spokojeni, vrátíme vám částku 1 260,- Kč zpět.

Od 7.1.2015 se na vás každou středu těší trenér RFR Bořivoj Hojgr (www.runforrestrun.cz).

Josef Andrle

Ve vrcholovém duatlonu a triatlonu se pohyboval několik let, na svém kontě má titul Ironman. Dnes se pravidelným běháním udržuje v dobré kondici. Kromě přípravy mladých talentovaných sportovců učí a přednáší o kondičním tréninku a běžeckých dovednostech na seminářích pro různé druhy sportů - tenis, hokej, lyže, orientační běh, golf. Zvládnutí běžecké techniky je důležité pro každý sport. Své o tom ví i naši reprezentanti lyžování Ondra Bank, Kryštof Krýzl, Martin Vráblík a Adam Kotzman, které se svým týmem připravuje již několik let.

Bořivoj Hojgr

9 let se závodně věnoval běžeckému lyžování a přespolnímu běhu, následovala atletika a další sporty jako volejbal, lyžování, snowboarding. Po absolvování Masarykovy univerzity v Brně obor učitelství TV se stal trenérem firmy Andrlesport. Ve své tréninkové skupině má nadějné atlety i špičkové orientační běžce Vojtu Krále a Vendulu Horčičkovou.

„Víme, jak těžké je s během začít, jak se připravit na vrcholný sportovní výkon i jak chutná radost z běhu, kdy je člověk sám sebou. Pojďte to vyzkoušet s námi!“


Cenová
bomba
Akce zmizí za
2:09:46:15
Kari Traa Humlesnurr Tee
-69 % Sportovní triko Kari Traa Humlesnurr Tee
589 Kč 1 919 Kč
už jen 10 ks za tuto cenu