info@sanasport.cz Odpovíme do 24 hodin

Běží u nás Dny adidas

01. 04. 2019
Netrpělivě jsme očekávali jejich příchod a už jsou skoro tady! Dny adidas probíhají 1.-14. 4. 2019 a přináší s sebou bezvadnou tašku na boty a možnost pořádně otestovat nové Ultraboost 19 na našem tréninku v Praze.
Běží u nás Dny adidas

V úterý 2. 4. od 7:30 vám nabízíme božskou pražskou ranní probouzečku - trénink a protažení v novince Ultraboost 19.

Vyzkoušejte nové silniční běžecké boty adidas Ultraboost 19 a když se vám budou líbit, nebude nic jednoduššího, než si je u nás koupit. A třeba hned.

Ke každému páru bot adidas v hodnotě nad 2000 Kč vám prvních čtrnáct dní (nebo do vyprodání zásob) v dubnu přidáme prodyšné pouzdro na boty, takže si je kdykoliv můžete sbalit s sebou. Jednoduchý design pouzdra podtrhuje velké logo adidas, praktickou stránku tašky umocňuje zapínání na zip a klasické očko na nošení a pověšení. Rozměry tašky jsou 10 cm x 20 cm x 37 cm.

Taška adidas

Potěšte své aktivní já - sbalte si své botky v originálním pouzdru do batohu či kufru a vyrazte na trénink či dovolenou natěšení na příjemný a hladký běh. Potěšte své módní já - čapněte stylovou tašku a hurá za zážitky. A v neposlední řadě potěšte své enviromentální já - mějte u sebe tašku, která je z poloviny vyrobená z recyklovaného materiálu.

Chyťte Dny adidas za pačesy a ozdobte si svůj sportovní outfit.

Ukázat vše od adidas


Cenová
bomba
Akce zmizí za
10:04:30:23
Sensor Cyklo Stars dámský dres kr.rukáv fialová
-59 % Triko na kolo Sensor Cyklo Stars
639 Kč 1 550 Kč
už jen 6 ks za tuto cenu