info@sanasport.cz Odpovíme do 24 hodin

Co děláme pro podporu zdravého pohybu a sportování?

29. 07. 2023
Vybíráme sportovní výbavu, která díky své konstrukci podporuje správné fungování vaší pohybové soustavy. Když si nejste jistí, po kterém produktu sáhnout, rádi vám poradíme a doporučíme ten nejlepší kus přesně pro vás. Chceme, abyste měli radost ze sportu.
Co děláme pro podporu zdravého pohybu a sportování?

Že se zaměřujeme primárně na zdraví jinými slovy znamená, že se nesnažíme prodávat ty nejdražší produkty. Vždy nám jde především o vaše individuální potřeby. Jen tak totiž můžeme zaručit, že vám dané sportovní vybavení bude dělat dlouhodobou službu.

Naši specialisté z prodejny se o vás postarají také v on-line poradně na našem chatu a provedou vás výběrem i v e-mailové konverzaci. I když si o radu zavoláte do našeho zákaznického centra, zvedne telefon Sanasporťák, který sportovní výbavě rozumí a doporučí vám nejvhodnější produkty.

Na individuálním přístupu ke každému zákazníkovi si zakládáme. Dokážeme poradit profesionálním sportovcům, nadšencům i všem z vás, kteří se snaží shodit nějaké to kilo a zlepšit si kondičku.

Chcete doporučit nejvhodnější výbavu?

Nejlepší samozřejmě je stavit se za námi přímo v prodejně na Údolní 27 v Brně. Proškolený personál s vámi projde diagnostiku došlapu, vyzpovídá vás z vašich sportovních úmyslů a podle toho zúží výběr na produkty, které ochrání vaši pohybovou soustavu od zbytečných zranění. Díky tomu se vyhnete újmám na zdraví a budete moct bez problémů sportovat i v pokročilém věku.

Veškeré poradenství i diagnostika došlapu u jsou u nás vždy zdarma - to již od založení Sanasportu v roce 2009.

Co dalšího můžete udělat pro své zdraví?

Po kliknutí na následující tlačítko najdete všechny produkty, které podporují a chrání vaše zdraví. Protože zdraví je to nejdůležitější, co máme.

PODPOŘTE SVÉ ZDRAVÍ


Chraňte zdraví svoje i všech okolo. Osvěžte si informace o první pomoci a nebuďte lhostejní k lidem kolem sebe.

PRVNÍ POMOC


Chcete podrobnější návod na různé nečekané situace? Máme ho pro vás, stačí rozkliknout následující tlačítko. Chcete-li mít postupy při různých situacích vždy u sebe, můžete si zde stáhnout karty s konkrétním postupem.

POSTUP PŘI POMOCI


Přejeme vám, abyste první pomoc nemuseli nikdy poskytovat. Když však taková situace nastane, je důležité nepanikařit a být připraven!
Cenová
bomba
Akce zmizí za
10:05:29:36
Sensor Cyklo Stars dámský dres kr.rukáv fialová
-59 % Triko na kolo Sensor Cyklo Stars
639 Kč 1 550 Kč
už jen 6 ks za tuto cenu