info@sanasport.cz Odpovíme do 24 hodin

Feel the Floatride - Feel the Distance

11. 10. 2017
Dokážete správně odhadnout uběhnutou vzdálenost? Pokud ano, máte velkou šanci vyhrát nové běžecké boty Reebok Floatride!
Feel the Floatride - Feel the Distance

Přijďte ve čtvrtek 19.10. kdykoli během otevírací doby do naší prodejny v Praze, kde budete mít za úkol na běžeckém trenažeru uběhnout přesně 233 m. První soutěžící dostanou malý dáreček a 3 nejpřesnější výkony dne odměníme botami Reebok Floatride.

Přesně těmi Reebok Floatride, které byly oceněny časopisem Runner's World jako nejlepší debut roku 2017. Těmi Reebok Floatride, které poskytují výborné tlumení a excelentní návrat energie při odrazu, a to bez kompromisů v jistotě vedení kroku.

Celý den zakončíme dalším výběhem Reebok Run Crew od naší pražské prodejny. Registrace na trénink startují v 17:30 a vybíháme přesně v 18:00. Abyste měli možnost nové Reebok Floatride pořádně otestovat, budeme mít připravené testovací páry na zapůjčení a poběžíme trénink RUN LIGHT. Poběžíme vzdálenost 3-5 km (událost na Facebooku).

Více info k výběhům Reebok Run Crew najdete na webu reebokruncrew.cz.

Běžte svým stylem, svou rychlostí a podle svého pocitu v botách Reebok Floatride.

Reebok Floatride

Excelentně odpružená, silniční běžecká obuv, která kromě velice pružného odpichu vyniká také perfektním tlumením. Obě tyto vlastnosti má na starosti nový materiál – Floatride Foam, který se navíc vyznačuje svou nízkou hmotností. Pohodlí boty ještě více podtrhuje bezešvý pletený svršek. O pevné usazení chodidla na místě se postará EVA rám v mezipodešvi a TPU cage ve svršku.

Reebok Floatride získal ocenění magazínu Runner's World - Best debut summer 2017.


Cenová
bomba
Akce zmizí za
2:17:51:27
Mizuno Terry FZ Jr
-69 % Dětská mikina Mizuno Terry FZ Jr
375 Kč 1 190 Kč
už jen 12 ks za tuto cenu

  Máte nějaký dotaz? Potřebujete pomoct? Zavolejte nám na +420 534 534 465

  • Visa
  • Master Card
  • Maestro
  • Gopay
  • Twisto