info@sanasport.cz Odpovíme do 24 hodin

Fungujeme ve 14 státech Evropy!

28. 07. 2023
Kde všude nás najdete? Všude možně! Za poslední tři roky jsme se hodně rozvinuli a dnes si naše prémiové sportovní vybavení můžou objednat zákazníci z většiny států Evropy!
Fungujeme ve 14 státech Evropy!

Roku 2020 jsme rozšířili e-shop za hranice Česka a Slovenska, expandovali jsme do Polska, Rakouska, Maďarska a Německa.

Později jsme se opět rozrostli a od začátku roku 2022 prodáváme prémiové sportovní vybavení už ve 14 státech Evropy! Kromě výše zmíněných zemí jsme také ve Španělsku, Francii, Belgii, Nizozemsku, Rumunsku, Bulharsku, Slovinsku a Itálii.

další informace


Jak to zvládáme a vedeme?

Kočírovat bezproblémový chod e-shopu ve 14 zemích není hračka, ale má to samozřejmě i své výhody. Tímto moc děkujeme všem sanasporťákům, kteří nám pomáhali v úspěšném začátku a teď nám pomáhají v plynulém fungování veškerých našich aktivit.

I za hranicemi Česka a Slovenska jdeme stejnou cestou a dodáváme všem sportovní vybavení, které je podporuje ve zdravém pohybu a umožní jim mít radost ze sportu i v pokročilém věku.

Veškeré objednávky vyřizujeme a expedujeme z vlastního logistického centra, jen tak máme jistotu, že vše odejde a přijde přesně v tom stavu, v jakém si představujeme.

Všude prodáváme přes 120 špičkových značek, jejichž loga zaručují maximální kvalitu a spolehlivost. Stovky miliónů obyvatel Evropy si teď mohou vybírat z více než 50000 jedinečných produktů, které jim pomohou postoupit na další level a zlepšit jejich fyzickou kondici.


všechny produkty
Cenová
bomba
Akce zmizí za
10:04:33:09
Sensor Cyklo Stars dámský dres kr.rukáv fialová
-59 % Triko na kolo Sensor Cyklo Stars
639 Kč 1 550 Kč
už jen 6 ks za tuto cenu