info@sanasport.cz Odpovíme do 24 hodin

Jak se běhá v On Running Cloudflow?

14. 03. 2020
Cloudflow je jeden z nejpopulárnějších modelů značky On Running. My jsme otestovali jeho novou přepracovanou verzi, u které švýcarští vývojáři vyslyšeli hlasy běžců a posunuli botu o další krok k dokonalosti.
Jak se běhá v On Running Cloudflow?

Již po vybalení z krabice vás Cloudflow překvapí tím, jak jsou lehké - mají pouhých 230 g (ve velikosti 8,5 UK) - nečekejte tak žádnou extra tlumenou botu na delší náročné běhy, tohle je responzivní tempovka vhodná pro trénink i závody primárně na silnici. Intervalové běhy, distance 5 až 10 km nebo 1/2 maraton - zde se bude cítit jak ryba ve vodě a společně si budete užívat lehkost, trakci a dynamiku každého kroku.

cloudflow-cloudy

Jak už je pro značku typické, podrážka sestává z tzv. cloudů - dutých obláčků, kterých napočítáme na Cloudflow rovných 18. Ty mají dva hlavní úkoly - tlumit dopady a následně zajistit agresivní odpich od podložky. Této dynamice napomáhá i vylepšený speedboard, který svým pružením a prohnutím podporuje plynulý pohyb.

cloudflow-vložka

Tato bota je spíše užšího střihu a je určena pro běžce s neutrálním došlapem. Drop má 6 mm, což Cloudflow řadí do kategorie minimalistických bot. Když vám přirozený způsob běhu zatím nic neříká, chce to trochu času a seznamování, než si na sebe plně zvyknete. Toto přátelství však stojí za to!

cloudflow-špička

Cloudflow nabízí velice prodyšnou síťovinu s antibakteriální úpravou pro eliminaci zápachu a pocení nohou. Kotník a pata jsou z tvrdšího materiálu pro co největší fixaci a stabilitu.

K maximálnímu pohodlí přispívá také bezešvý materiál svršku - na otlačeniny tak můžete rovnou zapomenout.

cloudflow-boty

A jaké jsou tedy hlavní změny oproti staršímu bratříčkovi?

Nová verze si dala za cíl větší univerzálnost a to díky přidání Helion pěny v oblasti mezipodešve, což dělá botu měkčí a více vhodnou i pro výběhy v nižším tempu. Tato pěna si navíc zachovává konsistentní vlastnosti ať už za chladu nebo naopak v přílišném horku.

cloudflow-podešev

Když už mluvíme o počasí, první verzi byla vyčítaná nedostatečná přilnavost za vlhka. Proto chytré hlavičky z ONu opatřily většinu obláčků speciálním protiskluzovým povrchem.

cloudflow-bota

Švýcarská kvalita se zde prostě nezapře - inovativní podrážka, precizní kvalita švů, příjemný materiál, skvělý vzhled, nízká váha. Vše ladí do posledního detailu.

Zkuste a uvidíte, jak si budete užívat plutí na obláčcích této novinky.

Koupit Cloudflow


Cenová
bomba
Akce zmizí za
1:11:13:32
Ziener Nabrina
-52 % Dámské cyklistické triko Ziener Nabrina
641 Kč 1 349 Kč
už jen 4 ks za tuto cenu