info@sanasport.cz Odpovíme do 24 hodin

Jezdili jsme často a rádi. A teď jedeme znovu!

21. 07. 2023
Dříve jsme se pořád účastnili různých eventu a závodů - od největších celorepublikových sešlostí až po menší lokální závody. Během covidu jsme si odvykli, ale teď zase vyrážíme do světa! Hned v sobotu se můžeme potkat na RunTour.
Jezdili jsme často a rádi. A teď jedeme znovu!

Zítra na RunTour!

Než začneme v rámci 14. Sanasportin vzpomínat, jaké to na veletrzích a sportovních festivalech bylo a jak jsme se nestíhali otáčet, chceme vás pozvat na sobotní akci v krásném městě Olomouc. Běží se tu další ze série RunTour 2023!

Budeme s sebou mít plnou polní od značky Puma a všechno to můžete nazout a pořádně ozkoušet! Nejnovější boty z této kolekce jsou naplněné dusíkem, aby odlehčily a zrychlily každý váš krok. Stavte se a vyzkoušejte, jaké to vlastně je. Startuje se na trasách na 3, 5 a 10 kilometrů, v programu jsou také dětské a štafetové závody. Kompletní rozpis najdete v kalendáři RunTour 2023.

RUNTOUR OLOMOUC

event

Zpátky na akce a eventy

Dříve jsme s sebou na výjezdy brali desítky produktů TOP značek. K těm samozřejmě nemohla chybět mašina na diasgnostiku došlapu. Všechno jsme pěkně přeměřili a následně doporučili nejvhodnější obuv. Na jednom místě jste tak mohli otestovat, jaké boty vám budou sedět nejlépe.

Zapojili jsme se do nevětších tuzemských veletrhů a sportovních festivalů, kde každý den prošly tisíce lidí. Potkávali jsme se s vámi i na akcích sportovních klubů. Stovky z vás se za námi stavily a těch pár minut času nikdy nelitovaly. My jsme byli nadšení, že jsme vám ukázali, po čem koukat a vy jste se těšili z nejvhodnějších bot na oblíbený sport. Prostě win-win.

diagnostika

Co konkrétně s sebou vozíme?

Pochopitelně nemůžeme převézt celý sklad, takže pro vás vždy vybíráme tematické produkty, které mají co nabídnout. Snažíme se vybírat kousky, které jste ještě nikdy neotestovali. Chceme vám přivézt možnost poznat nové technologie a vyzkoušet, jak vám vyhovují.

Sami si pak uděláte lepší obrázek o tom, do čeho chcete investovat a v čem chcete sportovat. Někdo se možná zprvu stydí říct si o radu, ale vězte, že se není čeho bát. Kvůli vám tam přece jsme a dělá nám radost vidět nové a nové tváře nadšené do aktivního pohybu a sportu. Jste skvělí.

poradenství

Těšíme se na vás

Znovu připomínáme, že už v sobotu 22. 7. 2023 se na vás budeme těšit na RunTour Olomouc. Běží se krásným prostorem přes Smetanovy případně Čechovy sady. Pomůžete i dobré věci, 50 Kč z každého startovného jde na charitativní konto Nadace Leontinka. Přijďte, i když neběháte, bude švanda!

Kdo nedorazí, může hned mrknout, co máme v rámci 14. Sanasportin se slevou až 75 %.


VYBAVÍM SE HNED
Cenová
bomba
Akce zmizí za
0:09:20:36
Salomon Spectur W
-46 % Dámské běžecké boty Salomon Spectur W
1 819 Kč 3 390 Kč
už jen 5 ks za tuto cenu