info@sanasport.cz Odpovíme do 24 hodin

Jsme finalisté slovenské ankety ShopRoku 2021

06. 06. 2022
13. ročník ankety ShopRoku je u konce a výsledky nás neskutečně potěšily. O konečném umístění rozhodovali zákazníci i odborná porota. Na Slovensku Heureka.sk vyhlásila nejkvalitnější e-shopy v několika kategoriích. Mezi třemi nejlepšími slovenskými e-shopy se sportovním vybavením je i náš Sanasport.sk.
Jsme finalisté slovenské ankety ShopRoku 2021

Cíl celé ankety ShopRoku 2021 je stejný jako každoročně - najít weby, které udávají správný směr, nezabývají se pouze prodejní stránkou a dávají svým zákazníkům a návštěvníkům služby navíc.

Proto ShopRoku 2021 rozděluje tři hlavní ocenění na Cenu kvality, Cenu popularity a Cenu Heureky. My jsme na Slovensku zazářili hned v té první.

recenze sk

Cena Kvality

Tato kategorie zahrnuje celoroční hodnocení zákazníků, kteří svým názorem mohou ostatním e-shop doporučit nebo potenciální zákazníky od nákupu odradit. Vycházet by u toho měli z vlastní zkušenosti a spokojenosti s nákupem.

Samotné vyhlášení finalistů vychází z celkového počtu hodnocení, počtu produktů a především z výsledku procentuálního hodnocení zákazníků, kteří e-shop doporučili či nedoporučili.

Jsme nadšení, že náš slovenský e-shop doporučuje 99 % hodnotících zákazníků a naše celkové hodnocení dosáhlo maxima = 5 z 5 možných hvězdiček.

služby

I v Česku jsme si vedli velmi dobře, proto moc děkujeme všem, kteří se do hlasování zapojili a dopomohli nám k tomuto báječnému osvědčení. Funguje to pro nás jako palivo do dalších roků, kdy neusneme na vavřínech, budeme vám stále přinášet prvotřídní sportovní produkty a budeme se o vás stále starat s co největším úsilím.

Zachovejte nám přízeň a užívejte si s námi sport a aktivní pohyb naplno!


Cenová
bomba
Akce zmizí za
8:09:24:44
Sensor Cyklo Stars dámský dres kr.rukáv fialová
-59 % Triko na kolo Sensor Cyklo Stars
639 Kč 1 550 Kč
už jen 6 ks za tuto cenu