info@sanasport.cz Odpovíme do 24 hodin

MySasy – Osobní trenér vždy po ruce

11. 02. 2019
Sportovci milují progres. Chtějí se zlepšovat, posunout svoji výkonnost, využít naplno svého potenciálu. A jak toho dosahují?
MySasy – Osobní trenér vždy po ruce

Trénují. Opakovaně se „stresují“ a zvykají si na tento stav, učí se mu čelit. Stávají se silnějšími.

Zní to jednoduše, jenže stres je dobrý sluha, ale špatný pán. Při dlouhodobém působení na něj organismus reaguje různě a při nesprávné práci se stresem může dojít ke snížené efektivitě tréninku, přetrénování i únavovým zraněním.

Abychom docílili rozvoje, je třeba najít tu správnou hladinu stresu a správné rozložení i náplň tréninků. Díky tomu můžeme nakopnout svůj výkon a posunout se o stupínek výše.

Jak tedy trénovat efektivně?

Poslouchejte své tělo a jeho fyziologické mechanismy a namíchejte pro něj tu správnou směs tréninku, regenerace a kvalitní stravy.

Způsobů, jak sledovat reakce svého organismu, je poměrně dost, ale většina z nich končí u tepové frekvence.

Diagnostický systém MySasy se oproti tomu zaměřuje na změny v samotné nervové soustavě. Zaměřuje se na analýzu variability srdeční frekvence (SA HRV), která je pod silným vlivem autonomního nervového systému (ANS). Systému, který řídí procesy v našem těle odehrávající se bez našeho vědomí. MySasy sleduje rovnováhu ANS a dává zatím nejobjektivnější informaci o efektivitě našich tréninků.

Jak MySasy pracuje?

 • Měříme ideálně ráno po probuzení
  • Protože v tu chvíli není tělo vystaveno nestandardním vlivům a dosahujeme tak co nejkonstantnějších a srovnatelných podmínek měření
 • Nasadíme si pás (podobný pásu sporttesteru) a zapnete aplikaci
  • Aplikace Vás provede celým měřením
 • Nejlépe měříme denně
  • Po 8 měřeních začne aplikace vyhodnocovat vaši reakci na tréninkové zatížení
 • Význam výsledků
  • Hodnoty získané MySasy vám umožní detekovat efektivní tréninkové metody pro váš organismus a tím pádem zefektivnit celý tréninkový proces

Otestováno za vás

V bratislavském Sanasportu jsme ve spojení s týmem MySasy vytvořili tréninkovou skupinu, která podstoupila tři týdny testování. A jak sportovci systém hodnotí?

Jakub: „MySasy je tvoj virtuálny kouč. Možno máš napísaný tréningový plán (já som nemal), ale vďaka MySasy vieš hneď ráno, v akom stave sa tvoje telo nachádza. Možno bol včerejší tréning moc tvrdý a mal by som dať dnes len výklus alebo naopak, zabiť si tažké intervaly. Vďaka pravidelnému uraniu som sa znova přinutil trénovať po prestávke vynútenej zranením, takže aj v tomto mi MySasy pomohlo nakopnúť a znova motivovať.“

Peter: „Začal som s testovaním a v podstate som nevedel čo robím. Aplikácia a testovanie bolo veľmi intuitívne, takže aj bez veľkých poznatkov sa to dalo veľmi ľahko pochopiť. V podstate ma to začalo baviť a začal som sa o to prirodzene zaujímať. Začalo ma zaujímať prečo a z akého dôvodu sa po mojom meraní nachádza „krúžok“ v tom či onom kvadrante a či je viac napravo alebo naľavo. Prečo sú tie „krúžky s čísielkami“ pokope alebo inokedy roztrúsené po celom kvadrante alebo úplne inde.

Následne na to prišla prednáška o aplikácii a testovaní priamo od človeka s MySasy. A zrazu to dávalo zmysel. Bonus bol, keď som sa dozvedel aký typ som –„držák“ . Určite taktiež veľmi zaujímavá informácia pre môjho trénera, ktorý vie zložiť do budúcne tréning tak, aby som sa posunul ďalej. Dnes používam maSasy , vediem si tréningový denník aby som  vedel čo všetko ovplyvnilo výsledok merania a čo všetko som spravil a mal by som spraviť aby to „koliesko“ bolo tam kde ho chcem mať. Trénujem preto lebo chcem. A keď tréning dáva zmysel tak je to radosť a pohoda . MySasy k tomu dopomáha a zároveň ma chráni aby som to neprešvihol.“


Cenová
bomba
Akce zmizí za
9:06:53:53
Sensor Cyklo Stars dámský dres kr.rukáv fialová
-59 % Triko na kolo Sensor Cyklo Stars
639 Kč 1 550 Kč
už jen 5 ks za tuto cenu